Новини України (2021 р.)

Міністр оборони США Ллойд Остін планує відвідати Україну в рамках візиту до Європи наступного тижня.

Про це під час брифінгу для преси повідомив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі.

Остін відвідає Грузію, Україну та Румунію "а також завершить цей важливий візит зустріччю з союзниками та партнерами в Брюсселі на  засіданні міністрів оборони країн НАТО", заявив Кірбі. Речник пообіцяв надати більше інформації про візит у наступні декілька днів.

Як повідомляв Голос Америки, цього тижня в Україну прибув перший вантаж американського бойового спорядження та засобів військової допомоги, які Білий дім направив Києву в серпні.

Тоді президент Джо Байден погодив виділення Україні додаткових 60 мільйонів доларів військової допомоги.

Серед нового вантажу - медичне майно, озброєння, необхідні боєприпаси, високоточне озброєння та засоби радіолокаційного спостереження, повідомили в Міністерстві оборони України.

Планується, що вантажі надійдуть декількома партіями.

Перша з них прибула до міжнародного аеропорту "Бориспіль" 10 жовтня.

“Надання додаткової безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Збройним Силам України є черговим свідченням непорушного стратегічного партнерства між нашими державами”, - прокоментували в Міноборони України.

Нагадаємо, наприкінці серпня США пообіцяли надати Україні додаткові 60 мільйонів військової допомоги.

В адміністрації Байдена заявили, що це було необхідним через “значне зростання військової активності Росії вздовж кордонів України”, а також через порушення режиму тиші та інші провокації.