Новини України (2020 р.)

Президент України Володимир Зеленський привітав ветеранів Збройних сил США українського походження з Днем ветеранів.

11-го листопада у США вшановують тих, хто служив у збройних силах країни. По всій країні відбуваються урочисті церемонії із вшанування ветеранів.

У дописі у соціальній мережі Facebook Зеленський відзначив, що "у партнерстві з нашими друзями та союзниками українська нація здобула перемоги у всьому світі".

"Американці українського походження з честю та гідністю служили в лавах Збройних сил США.

Великі американські герої, такі як сержант. Майкл Стренк, Корпусу морської піхоти США, загін якого встановив легендарний прапор на чорних пісках Іодзі.

Не менш значущими є американці українського походження, які були удостоєні найвищої нагороди за доблесть - Медалі Пошани.

Ці легендарні американські воїни українського походження: Ніколас Міну, Джон Дутко та Ніколас Оресько служать живим свідченням американських цінностей.

Ще одним прикладом тихого, відданого служіння є Роман Купчинський, людина, яка тихо увійшла в історію.

Я хотів би привітати "Американську організацію обслуговування ветеранів", організацію "Американські ветерани українського походження" (Ukrainian American Veterans - англ.).

Сьогодні, у День ветеранів, який відзначається у США, американські ветерани українського походження з благоговінням зберігають українську культуру та бойовий дух козацтва.

Дякуємо за вашу постійну підтримку України у ці важкі часи. Слава Україні! Боже, благослови Америку!" - йдеться у дописі президента України.

У заяві до Дня ветеранів, президент Трамп наглосив на реформах, які його адміністрація провели в Міністерстві у справах ветеранів. 

Джо Байден, який за прогнозом "Голосу Америки" переміг на виборах президента у США, також звернувся до ветеранів.