19 квітня, як обіцяв Уряд, постраждалі від обмежень під час карантину ФОП та працівники отримають можливість подати заяву на допомогу від держави в розмірі 8 тис. грн. Охочі почали штурмувати сайт «Дії» зі сходом сонця. Проте до 10:00 подати заяву було неможливо - сайт видавав попередження, що послуга доступна лише для бета-тестувальників

Як ми повідомляли раніше, з 19 квітня на сайті "Дії" у ФОП та працівників, які фінансово постраждали від обмежень, введених під час карантину, мала з'явитися можливість подати заяву на отримання допомоги від держави в розмірі 8000 грн.

Про те, кому надаватиметься допомога, а кому ні, і що крім допомоги від держави можна розраховувати ще й на допомогу від місцевих бюджетів, ми писали тут і тут.

Десь до 10.00 усі бажаючі подати заяву на сайті "Дії" отримували відповідь, що така послуга доступна лише для бета-тестувальників.
Проте зараз вже такого обмеження немає, і вже є перші щасливці, кому подати таку заяву вдалося успішно.

 

Алгоритм для подання заяв від «Дії»

 • Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.
 • Дія автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду та Державної податкової служби України на відповідність умовам виплати.
 • Оберіть область, в якій ви проводите діяльність.
 • Підтвердіть своє поточне місце роботи.
 • Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN.
 • Перевірте та надішліть сформовану заяву.
 • Очікуйте повідомлення про зарахування виплати. Ви отримаєте допомогу на особистий гривневий рахунок у термін від 7 днів після подання заяви.
 •  

  Увага! 20 квітня о 12.00 почнеться онлайн-брифінг щодо виплат матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам, у якому візьмуть участь фахівці Мінцифри, Мінекономіки, Мінсоцполітики та ПФУ.

  Як очікується, під час онлайн-брифінгу вони розкажуть про деталі отримання послуги та нададуть покрокову інструкцію.

  Трансляція брифінгу відбудеться на YouTube-каналі КМУ та на офіційній сторінці Мінцифри у Facebook.

  ***

  УВАГА!
  Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

  Использованы материалы интернет ресурса «Дебет-Кредит»