Новини Законодавства (2021 р.)
21 квітня на черговому засіданні Уряд затвердив зміни до Порядку реєстрації ПН та РК в ЄРПН

21 квітня Уряд затвердив постанову "Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних". Це виходить з порядку денного та трансляції засідання Уряду від 21.04.2021 року.

Цей документ передбачає зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних. Зокрема, проєктом постанови передбачено:

  • введення узагальненого порядку реєстрації ПН та РК у вихідний або святковий день, якщо граничні строки реєстрації ПН та РК припадають на ці дні. Нагадаємо, що в такому разі такий день вважається операційним днем.  Пов'язано це з появою з 23 травня нового окремого строку реєстрації зведених ПН (20 число наступного місяця за їх складанням). Але це формальність у вигляді приведення норм у відповідність до Закону;
  • заміна поняття "електронний цифровий підпис" на "кваліфікований електронний підпис";
  • заміна абревіатури "ДФС" на "ДПС".
  • Передбачається, що зміни наберуть чинності з дня їх опублікування. Але тексту постанови поки не оприлюднено. Про це повідомимо окремо.

    ***

    УВАГА!
    Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!