Новини Законодавства (2021 р.)
Держпродспоживслужба разом з уповноваженим із захисту державної мови контролюватимуть дотримання мовного законодавства

Використання української мови під час обслуговування споживачів обговорили на зустрічі Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

«Наша позиція дуже проста і зрозуміла: закон має неухильно виконуватися. Ми домовилися спільно працювати щодо якісного його виконання у сфері захисту прав споживачів: їх обслуговування, маркування продукції тощо», - розповіла Владислава Магалецька.

Зокрема, під час зустрічі обговорили дотримання виконання ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме статті 30 «Державна мова у сфері обслуговування споживачів», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

Відповідно до закону, всі виробники, а також виконавці та продавці зобов'язуються надавати споживачам інформацію про свої товари, роботи чи послуги державною мовою. Українською має подаватися інформація на цінниках, в інструкціях, технічних характеристиках, маркуванні, квитках, меню тощо.

Нагадаємо, однією з функцій Держпродспоживслужби є контроль за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.

***

Читайте також:

  • Як діє мовний закон у 2021 році: роз'яснює Мін'юст
  • Гетманцев пропонує скасувати штрафи за порушення мовного закону
  • За порушення мовного закону – штраф від 5100 до 6800 грн
  • Яких сфер стосується перехід на українську мову з 16 січня 2021 року?
  • Мовні штрафи: коли та як застосовуються?
  • Як діє мовний закон у 2021 році: роз'яснює Мін'юст

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!