Новини Законодавства (2021 р.)
Міністерство закордонних справ України розробило інтерактивну карту для перевірки актуального режиму в’їзду і транзиту в будь-якій країні світу

На facebook сторінці Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції розповідають наступне.

Наближається пора відпусток і подорожей. Багато хто вже запланував відпочинок за кордоном.

Проте пандемія COVID-19 все ще вносить суттєві корективи у звичний процес підготовки до мандрівки. Умови та правила в'їзду у різні країни постійно змінюються.

Саме для того, щоб громадяни України завжди могли перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту у будь-якій країні світу, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine розробило інтерактивну карту.

Вона допомагає розібратися, куди можна їхати, а куди – ні та дозволяє уникнути плутанини.

Інтерактивна карта відображає режими в‘їзду та транзиту на основі оперативної і перевіреної інформації МЗС і закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються.

Карта доступна за посиланням TripAdvisor.mfa.gov.ua/map

Плануючи подорож, ознайомтесь з рекомендаціями на сайті МЗС України.

Якщо берете з собою у подорож дитину, не забудьте про деякі нюанси виїзду дітей за кордон, а саме – про згоду від одного чи обох батьків. Детально про це ми розповідали тут  і тут.

Про «помічників», що стануть у нагоді під час подорожі за кордон і допоможуть у критичній ситуації, таких, як, наприклад, мобільний застосунок ДРУГ тут.

Мета інформаційної кампанії #EUкраїна, яка проходить з ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за підтримки European Union in Ukraine та проєкту Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!