Новини Законодавства (2021 р.)
Законопроєкт пропонує надати особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю право позачергового обслуговування у будь-яких касах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню

«РБК-Україна» розповідає, що Верховній раді рекомендують остаточно дозволити обслуговувати осіб з інвалідністю позачергово. Відповідний законопроект №4113 у другому читанні рекомендує ухвалити комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Закон пропонує надати особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю право позачергового обслуговування у будь-яких касах, на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню.

Також вони отримають право на позачерговий пропуск через державний кордон України у разі виїзду на лікування.

«За результатами розгляду комітетом ухвалено рішення рекомендувати Верховній раді прийняти законопроект №4113 у другому читанні та в цілому», – сказано у повідомленні.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!