28 липня Уряд затвердив постанову КМУ «Про внесення зміни до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН»

28 липня Уряд затвердив постанову щодо внесення зміни до п. 3 Порядку №1165. Поки що її текст не оприлюднено. Про це ми повідомимо окремо.

Нагадаємо, що у п. 3 Порядку №1165 прописані критерії здійснення автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків.  Так, автоматизований моніторинг відбувається, якщо значення показника D, розрахованого згідно з п. 3 Порядку №1165, становить понад 0,05. Показник D розраховується за такою формулою:

D= S/T,

де S – загальна сума сплачених за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну/розрахунок коригування, сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС, платником податку та його відокремленими підрозділами;

T – загальна сума постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за ставками 0, 20 і 7 відсотків, зазначеними платником податку в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну/розрахунок коригування. 

Згідно з проєктом наказу, саме в показник Т внесені зміни. Замість згадки про ставки ПДВ 0, 20 та 7 відсотків буде прописано ставки за ст. 193. Пов’язано це з появою ставки 14% на окремі операції зі сільгосппродукцією. Про ці нововведення ми писали тут. 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Использованы материалы интернет ресурса «Дебет-Кредит»