Новини Законодавства (2021 р.)
З 14 серпня вступив в дію Закон «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» №1667-ІХ в зв’язку з чим виникла необхідність доповнення форм заяв на отримання та продовження дозволу на роботу іноземця новою категорією

На сайті Федерації професійних спілок України було розміщено для обговорення проект постанови КМУ «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови КМУ від 15 листопада 2017 р. №858 «щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства».

Ця постанова ставить за мету привести постанову КМУ від 15.11.2017 р. №858 у відповідність до Закону №1667 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», яким зокрема було запроваджено правовий режим «Дія Сіті» та визначено організаційні, правові й фінансові засади його функціонування. Про прийняття цього Закону ми повідомляли тут, а з детальним розбором пільгового режиму який ним передбачено можна ознайомитись за посиланням на наш аналітичний матеріал.

Зокрема, Законом №1667 було внесено зміни до ст. 42-1 Закону «Про зайнятість населення» шляхом доповнення нової категорії іноземців та осіб без громадянства праця яких може застосовуватись на підставі дозволу, а отже потребують доповнення відповідною групою і заяви роботодавця на отримання такого дозволу.

Мова йде про таку категорію працівників як «гіг-спеціаліст», яка згідно зазначеного проекту доповнюється у Додатки 1 та 2 Постанови КМУ від 15.11.2017 р. №858 (заяви на отримання та продовження дозволу).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!