Новини Законодавства (2020 р.)
17 листопада нардепи не прийняли проєкт постанови щодо рекомендацій Уряду пом'якшити обмеження зі заборони у вихідні дні, встановлені постановою №1100

За інформацією ВРУ головуюча поставила на голосування для включення до порядку денного та прийняття рішення проект Постанови про рішення Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року №1100 щодо посилення протиепідемічних заходів №4381.

Народні депутати 290 голосами підтримали включення проекту Постанови для його включення до порядку денного.

Проект доповів народний депутат Ярослав Железняк. Він звернувся до колег з проханням підтримати проект Постанови, якою рекомендується Кабінету Міністрів протягом трьох календарних днів з дня набрання чинності цією Постановою переглянути обмежувальні заходи із змінами з метою пом'якшення обмежень із заборони у вихідні дні.

Голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді визначитися шляхом голосування  щодо прийняття чи відхилення проекту Постанови.

Представники фракцій у виступах висловили позиції щодо прийняття чи неприйняття проект Постанови.

За результатами голосування проект Постанови не набрав голосів для прийняття в цілому - «за» -149.

***

Читайте також: Рада пропонує пом'якшити локдаун вихідного дня, а про обмеження – попереджати за тиждень

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!