БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.01.2020 № 8

Про затвердження Змін до Класифікатора митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками, та Класифікатора результатів виконання митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками

З метою вдосконалення та актуалізації відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Класифікатора митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками (v1011201-12) , та Класифікатора результатів виконання митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками (v1011201-12) , затверджених наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (із змінами), що додаються.
2. Державній митній службі України:
в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу;
доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.
3. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на Голову Державної митної служби України Нефьодова М.Є.
Міністр
О. Маркарова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
14.01.2020 № 8

ЗМІНИ

до Класифікатора митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками, та Класифікатора результатів виконання митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками

1. У Класифікаторі митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками (v1011201-12) :
1) розділ "Направлення запитів до інших державних органів, установ та організацій, уповноважених органів іноземних держав для встановлення автентичності документів, поданих митному органу" доповнити новою позицією такого змісту:
"
803-2
Направлення службової записки до підрозділу контролю митної вартості з метою розгляду питання щодо направлення запиту до інших державних органів, установ та організацій, уповноважених органів іноземних держав для встановлення автентичності документів, поданих митному органу (після завершення митного оформлення)
";
2) у розділі "Інші митні формальності, передбачені Митним кодексом України" позицію "904-1" викласти в такій редакції:
"
904-1
Залучення кінологічної команди
".
2. У Класифікаторі результатів виконання митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками (v1011201-12) :
1) у розділі "Для МФ будь-якого напрямку контролю":
позиції "20-01", "20-02", "20-03" викласти в такій редакції:
"
20-01
МФ здійснено. Порушень не виявлено, однак за письмовим зверненням надано дозвіл на зміну відомостей, зазначених у митній декларації (z0374-12)
, або відкликання митної декларації відповідно до статті 269 Митного кодексу України (4495-17)
20-02
МФ здійснено. Порушень не виявлено, однак за результатами уточнено інформацію про переміщення через митний кордон України
20-03
МФ здійснено. Порушень не виявлено, однак за результатами відмовлено у пропуску через митний кордон України
";
доповнити розділ новими позиціями такого змісту:
"
20-05
МФ здійснено. Порушень не виявлено, однак за результатами відмовлено у митному оформленні
20-0 6
МФ здійснено. За результатами до правоохоронних органів направлено повідомлення про кримінальне правопорушення
";
2) розділ "Для МФ в напрямку ідентифікації товарів і транспортних засобів" після позиції "11-01" доповнити новими позиціями такого змісту:
"
11-02
МФ здійснено. Документи надано
11-03
МФ здійснено. Документів не надано
";
3) розділ "Для МФ в напрямку контролю правильності визначення митної вартості товарів" доповнити новою позицією такого змісту:
"
22-02
МФ здійснено. За результатами проведеної консультації щодо визначення митної вартості товару надано дозвіл на відкликання митної декларації (z0374-12)
або відмовлено у митному оформленні
".
Директор Департаменту
митної політики
О. Москаленко
WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua