БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
02.04.2020 № 7

Про встановлення умов щодо режиму самоізоляції на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)

Відповідно до статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (4004-12) ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Встановити, що особам, які здійснили перетин державного кордону до 31 березня 2020 року, може бути встановлено режим самоізоляції за умови отримання негативного результату проведеного тесту методом ПЛР для визначення SARS-nCoV-2019, проведеного не раніше 3-го (третього) дня від початку обсервації.
2. Інформація про встановлення режиму самоізоляції доводиться до відома головних державних санітарних лікарів областей та м. Києва та керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій для встановлення медико-санітарного спостереження за місцем самоізоляції.
3. Строк самоізоляції складає 14 днів з моменту перетину державного кордону.
4. Директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України:
1) довести цю постанову до відома головних державних санітарних лікарів областей, м. Києва та на видах транспорту, керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій;
2) забезпечити належний контроль за виконанням вимог цієї постанови.
Заступник Міністра
охорони здоров'я -
Головний державний
санітарний лікар України
В. Ляшко
( Текст взято з сайту МОЗ України http://www.moz.gov.ua )