БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
НАКАЗ
16.04.2020 № 185/168

Про внесення змін до Примірних правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя та на їх територію транспортних засобів

З метою забезпечення належних умов роботи суддів та працівників апарату суду, забезпечення їх особистої безпеки, підтримання громадського порядку в суді, забезпечення в суді безпеки учасників судового процесу, встановлення порядку пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя та на їх територію транспортних засобів, відповідно до Законів України "Про судоустрій і статус суддів" (1402-19) , "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (5076-17) , "Про захист населення від інфекційних хвороб" (1645-14) , "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (530-20) , Указу Президента України від 13 березня 2020 р. № 87/2020 (87/2020) "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 р. "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (211-2020-п) "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", рішення Вищої ради правосуддя від 26 березня 2020 р. "Про доступ до правосуддя в умовах пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 НАКАЗУЄМО:
1. Внести до Примірних правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя та на їх територію транспортних засобів, затверджених наказом Державної судової адміністрації України та Служби судової охорони від 30 січня 2020 р. № 43/61, такі зміни:
1.1. У пункті 1.8 розділу 1 слова "перед пунктами" замінити словами "після пунктів".
1.2. Розділ 2 доповнити новим пунктом 2.8 такого змісту:
"2.8. Адвокати пропускаються за пред'явленням документа, що посвідчує особу адвоката. Під час здійснення пропуску адвокатів забороняється проводити огляд документів, пов'язаних із здійсненням адвокатської діяльності. У ході візуального огляду вмісту валіз, сумок, портфелів тощо в частині можливої наявності в них заборонених для пронесення предметів працівник Служби може застосовувати освітлювальний ліхтарик, не допускаючи при цьому безпосереднього контакту з такими документами".
У зв'язку з цим пункти 2.8-2.17 вважати пунктами 2.9-2.18.
1.3. Розділ 4 доповнити новим пунктом 4.4 такого змісту:
"4.4. Тимчасово, у разі запровадження Кабінетом Міністрів України карантину, забороняється пропуск до будинків (приміщень) судів, інших органів та установ системи правосуддя осіб:
1) з ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою;
2) без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски;
3) які не є учасниками судових засідань".
2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т.В.) довести цей наказ до відома Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, вищих спеціалізованих судів, апеляційних судів, місцевих адміністративних та господарських судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України для внесення змін до затверджених внутрішніми актами цих органів відповідних Правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя і транспортних засобів на їх територію.
3. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести цей наказ до голів місцевих загальних судів для внесення змін до затверджених внутрішніми актами цих органів відповідних Правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів і транспортних засобів на їх територію.
Голова Державної судової
адміністрації України
З. Холоднюк
Голова
Служби судової охорони
В. Бондар
( Текст взято з сайту ДСА України http://dsa.court.gov.ua )