БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 29 квітня 2020 р. № 484-р
Київ

Про визначення переможців конкурсів на укладення угод про розподіл вуглеводнів

1. Відповідно до частини десятої статті 7 Закону України "Про угоди про розподіл продукції" (1039-14) погодитися з пропозицією Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції щодо визначення:
компанії "І.Пі. Україна Бі.Ві." ("ЕР UKRAINE B.V.", м. Схіпгол, Нідерланди) - переможцем конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Грунівська;
компанії "І.Пі. Україна Бі.Ві." ("ЕР UKRAINE B.V.", м. Схіпгол, Нідерланди) - переможцем конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Охтирська;
компанії "ЙОРК ЕНЕРДЖИ (Ю-КЕЙ) ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД" ("York Energy (UK) Holdings Limited", м. Лондон, Велика Британія) - переможцем конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Ічнянська.
2. Міжвідомчій комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції розробити проекти угод, визначених у пункті 1 цього розпорядження, та забезпечити їх узгодження з переможцями конкурсів у порядку, визначеному законодавством.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75