БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
НАКАЗ
02.04.2020 № 113

Про внесення змін до типових Інформаційних карток адміністративних послуг

Відповідно до статей 8, 9 та 19 Закону України "Про адміністративні послуги", керуючись Положенням про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15 (15-2015-п) , наказую:
1. Внести зміни до типових Інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та типових Інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру через центри надання адміністративних послуг, затверджених наказом Держгеокадастру від 05.11.2019 № 270 (v0270877-19) "Про затвердження типових Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держгеокадастру", виклавши їх у новій редакції, що додається.
2. Керівникам головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві у тижневий строк:
2.1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
2.2. Забезпечити розміщення інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на офіційних вебсайтах, в приміщеннях громадських приймалень головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Києві, міжрегіональних, міськрайонних структурних підрозділів та структурних підрозділів в районах, містах головних управлінь Держгеокадастру в областях.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Департамент забезпечення контролю якості надання послуг.
Голова
Д. Башлик
Додатки ( див. текст (v0113877-20d) )