БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА
НАКАЗ
16.06.2020 № 280

Про затвердження Порядку складення Присяги прокурора

Відповідно до статті 36 Закону України "Про прокуратуру" (1697-18) , керуючись статтею 9 цього Закону, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок складення Присяги прокурора, що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генеральної прокуратури України "Про затвердження Порядку складення Присяги прокурора" від 5 квітня 2016 року № 135 (z0646-16) , зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 646/28776.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на перших заступників та заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників обласних, окружних та спеціалізованих прокуратур.
Генеральний прокурор
І. Венедіктова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
16.06.2020 № 280

ПОРЯДОК

складення Присяги прокурора

1. Особа, вперше призначена на посаду прокурора, складає Присягу прокурора (далі - Присяга), зміст якої визначений статтею 36 Закону України "Про прокуратуру" (1697-18) .
2. Складення Присяги проводиться в офіційній обстановці за участю керівника прокуратури, до якої призначено прокурора, або уповноваженої ним особи. Прокурор завчасно повідомляється про дату, час і місце складення Присяги.
3. Складення прокурором Присяги відбувається у присутності прокурорів прокуратури (структурного підрозділу), на посаду в якій (якому) його призначено, шляхом зачитування та підписання тексту Присяги із зазначенням дати її складення.
4. У разі коли Присягу складає декілька прокурорів, текст Присяги може зачитати один з них, старший за віком, після чого всі прокурори, які склали Присягу, ставлять свої підписи під її текстом.
5. Для прокурорів, які з поважних причин не склали Присягу у визначений термін, керівником прокуратури, до якої призначено прокурора на посаду, визначається інший день і час для її складення.
6. Підписаний текст Присяги зберігається в особовій справі прокурора.
7. Про складення Присяги вноситься запис у трудову книжку.
Департамент кадрової роботи
та державної служби
( Текст взято з сайту Офісу Генерального прокурора http://www.gp.gov.ua )