БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА
НАКАЗ
12.06.2020 № 273

Про інформування суспільства про стан розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов'язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в місті Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року

Відповідно до статей 6, 9 Закону України "Про прокуратуру" (1697-18) , з метою забезпечення інформування суспільства про стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, НАКАЗУЮ:
1. Керівникам регіональних (обласних) прокуратур забезпечити надання до Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Офісу Генерального прокурора інформації про стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов'язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в місті Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року, щомісяця до 3 числа в паперовому та електронному (на електронну пошту: rrg@gp.gov.ua) вигляді за формою , що додається.
2. Першим заступникам та заступникам Генерального прокурора, заступнику Генерального прокурора - керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівникам Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, управління підтримання публічного обвинувачення в суді та Спеціалізованої прокуратури у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу, у межах компетенції забезпечити:
- опрацювання відомостей про стан процесуального керівництва та досудового розслідування, підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях указаної категорії;
- надання до Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Офісу Генерального прокурора узагальненої інформації щомісяця до 5 числа за формою, що додається.
3. Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Офісу Генерального прокурора забезпечити:
- опрацювання інформації, наданої структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора та регіональними (обласними) прокуратурами;
- ведення реєстру кримінальних проваджень щодо злочинів, пов'язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту під час Революції Гідності (далі - Реєстр), та своєчасне оновлення відомостей у ньому.
3.1. Розміщення на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора даних Реєстру здійснювати за рішенням Генерального прокурора у взаємодії з Департаментом інформаційних технологій та з додержанням вимог статті 222 Кримінального процесуального кодексу України (4651-17) .
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генеральної прокуратури України від 04.09.2018 № 177 (v0177900-18) "Про інформування суспільства про стан розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов'язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в місті Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року".
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Генерального прокурора Любовича А.О.
Генеральний прокурор
І. Венедіктова
Додаток
до наказу Генерального прокурора
12 червня 2020 року № 273

ІНФОРМАЦІЯ

про стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов'язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в місті Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року

( Див. текст (v0273905-20F21) )
( Текст взято з сайту Офісу Генерального прокурора http://www.gp.gov.ua )