БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.06.2020 № 355
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 червня 2020 р.
за № 522/34805

Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2020 році

Відповідно до пункту 17 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (187-2006-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
1. Установити у 2020 році граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян, а саме:
особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства - 7 740,0 (430,0) грн без податку на додану вартість;
особам з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку з числа осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства - 23 450,0 (670,0) грн без податку на додану вартість;
громадянам, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи (за винятком осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку),- 6 480,0 (360,0) грн з податком на додану вартість.
2. Департаменту реалізації державної соціальної політики (Дейнега О.П.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2020 року.
Міністр
М. Лазебна
ПОГОДЖЕНО:
Голова Всеукраїнської громадської організації
"Асоціація інвалідів-спинальників України"
Міністр фінансів України
Генеральний Секретар громадської спілки
"Всеукраїнське громадське об’єднання
"Національна Асамблея людей
з інвалідністю України"
Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні
Голова Спільного представницького органу
об’єднань профспілок
І. Марусевич
С. Марченко
В. Назаренко
Р. Іллічов
Г.В. Осовий