БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 2 липня 2020 р. № 811-р
Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року

1. З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні 2020 року на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, виділити з резервного фонду державного бюджету (294-20) 754 млн. гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів, у тому числі для:
Закарпатської облдержадміністрації - 30 млн. гривень;
Івано-Франківської облдержадміністрації - 480 млн. гривень;
Львівської облдержадміністрації - 10 млн. гривень;
Чернівецької облдержадміністрації - 30 млн. гривень;
Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів - 122 млн. гривень (для Державного агентства водних ресурсів - 92 млн. гривень та Державного агентства лісових ресурсів - 30 млн. гривень);
Міністерства внутрішніх справ - 82 млн. гривень (для Державної служби з надзвичайних ситуацій - 41 млн. гривень; для Національної гвардії - 22 млн. гривень; для Національної поліції - 19 млн. гривень).
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) .
2. Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям за рахунок виділених коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги сім’ям загиблих у розмірі 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах:
власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, - 300 тис. гривень на сім’ю;
сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, - 50 тис. гривень на сім’ю;
сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, - 20 тис. гривень на сім’ю.
3. Розпорядники (одержувачі) коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) , зазначені у пункті 1 цього розпорядження, можуть передбачати у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг попередню оплату для здійснення невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у розмірі до 50 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців.
4. Державній казначейській службі, її територіальним органам (а у разі відсутності - місцевим фінансовим органам) 3 липня 2020 р. перерахувати кошти з резервного фонду державного бюджету (294-20) , передбачені пунктом 1 цього розпорядження, без переліку невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
5. Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерству внутрішніх справ, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям:
протягом 14 днів з дати перерахування коштів затвердити орієнтовний перелік невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подати його до Державної казначейської служби, її територіального органу (а у разі відсутності - місцевого фінансового органу);
подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
6. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 р. № 777 "Питання виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року".
7. Це розпорядження набирає чинності з 3 липня 2020 року.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75