БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.04.2020 № 224
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 червня 2020 р.
за № 565/34848

Про внесення зміни до Положення про територіальний орган Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Відповідно до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (411-2014-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411, з метою забезпечення виконання територіальними органами Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України завдань щодо захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом, в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах і на об'єктах інформаційної діяльності державних органів НАКАЗУЮ:
1. Внести зміну до абзацу першого підпункту 8 пункту 2.2 розділу II Положення про територіальний орган Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (z1142-14) , затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 01 вересня 2014 року № 432, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 вересня 2014 року за № 1142/25919 (із змінами), виклавши його в такій редакції:
"8) координує в регіоні діяльність щодо створення та атестації комплексів ТЗІ, що входять до складу КСЗІ в АС класу "1", та за окремим наказом Адміністрації Держспецзв'язку організаційно-розпорядчого характеру - на об'єктах інформаційної діяльності, де озвучується (озвучуватиметься) мовна інформація, що становить державну таємницю, відповідно до вимог нормативно-правових актів і нормативних документів з питань ТЗІ. Також стосовно зазначених комплексів ТЗІ виконує такі функції:".
2. Департаменту спеціального зв'язку Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в установленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України відповідно до розподілу обов'язків.
Голова Служби
полковник
В. Петров
ПОГОДЖЕННЯ:
Перший заступник Міністра цифрової
трансформації України
О. Вискуб