БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 5 серпня 2020 р. № 959-р
Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року на території Тернопільської області

1. У зв’язку із надзвичайною ситуацією природного характеру, яка виникла у червні 2020 року на території Тернопільської області, виділити Тернопільській облдержадміністрації з резервного фонду державного бюджету (294-20) 12599,928 тис. гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації її наслідків.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) .
2. Тернопільській облдержадміністрації за рахунок виділених коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, з розрахунку 20 тис. гривень на сім’ю.
3. Тернопільська облдержадміністрація може передбачати у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг попередню оплату для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у розмірі до 50 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців.
4. Державній казначейській службі, її територіальним органам (а у разі відсутності - місцевим фінансовим органам) на наступний день після прийняття цього розпорядження перерахувати кошти з резервного фонду державного бюджету (294-20) , передбачені пунктом 1 цього розпорядження, без переліку першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
5. Тернопільській облдержадміністрації:
протягом 14 днів з дати перерахування коштів затвердити орієнтовний перелік першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та подати його до Державної казначейської служби, її територіальних органів (а у разі відсутності - місцевих фінансових органів);
подати до 30 грудня 2020 р. Міністерству фінансів, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно із цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75