БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 17 серпня 2020 р. № 1009-р
Київ

Про надання гуманітарної допомоги Ліванській Республіці

1. На виконання Указу Президента України від 14 серпня 2020 р. № 319 (319/2020) "Про надання гуманітарної допомоги Ліванській Республіці" виділити Міністерству внутрішніх справ 8450,5 тис. гривень (для Державної служби з надзвичайних ситуацій - 7300,8 тис. гривень; для Національної гвардії - 1149,7 тис. гривень) для надання гуманітарної допомоги Ліванській Республіці (далі - гуманітарна допомога), в тому числі відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) .
2. Державній казначейській службі здійснити першочергову оплату видатків, пов’язаних із закупівлею товарів та послуг для надання гуманітарної допомоги.
3. Міністерству внутрішніх справ затвердити в одноденний строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги.
4. Державній службі з надзвичайних ситуацій забезпечити закупівлю, відправлення та передачу вантажу гуманітарної допомоги.
5. Національній гвардії забезпечити доставку вантажу гуманітарної допомоги.
6. Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Національній гвардії:
забезпечити отримання відповідних дозволів на проліт повітряним простором до місця призначення та у зворотному напрямку;
забезпечити оформлення в’їзних віз до Ліванської Республіки для особового складу, що здійснює супроводження та доставку вантажу гуманітарної допомоги;
узгодити з відповідними органами Ліванської Республіки питання доставки та передачі вантажу гуманітарної допомоги.
7. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення, а Адміністрації Державної прикордонної служби - першочергове здійснення контролю під час перетинання вантажем гуманітарної допомоги державного кордону.
8. Міністерству внутрішніх справ подати до 24 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених відповідно до цього розпорядження.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 73