БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Указ
Президента України

Про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів

Відповідно до Указу Президента України від 30 липня 2019 року № 561 (561/2019) "Про стипендії Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів" постановляю:
1. Призначити стипендії Президента України дітям з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерам:
АНДРОЩУК Олександрі Сергіївні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Волинська область)
АРТЮХОВУ Олександру Олександровичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)
БАГНЮКУ Максиму Романовичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
БІЛЯРСЬКОМУ Арсенію Сергійовичу, 2004 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з футболу (м. Київ)
БРЕЧКУ Давиду Віталійовичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Донецька область)
БРИЛЮК Софії Василівні, 2003 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Волинська область)
БУДНИК Роксолані Володимирівні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (м .Київ)
БУДНІК Елеонорі Рітісівні, 2003 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)
БУЛАХ Діані Вікторівні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)
БУТЕНКО Валерії Олександрівні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
БУШУЄВІЙ Валерії Дмитрівні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Харківська область)
ВАНАСАУН Анні Юріївні, 2003 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Чернівецька область)
ВЛАСЕНКУ Микиті Євгеновичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ВОДОП'ЯНОВУ Ярославу Олександровичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
ВОРОБЙОВУ Михайлу Олександровичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Полтавська область)
ГЛУХОВУ Володимиру Дмитровичу, 2002 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з боротьби вільної та греко-римської (Херсонська область)
ГОРОДЯНИНУ Едуарду Павловичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ГРИГОРОВІЙ Анастасії Олександрівні, 2005 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м.Київ)
ГРИЦЕНКУ Владиславу Олеговичу, 2002 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Кіровоградська область)
ГРИЦЮКУ Мартіну Юрійовичу, 2004 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)
ДАВИДОВІЙ Олександрі Володимирівні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Харківська область)
ДАЦЮКУ Віталію Олександровичу, 2006 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Рівненська область)
ДЕМИДЕНКО Юлії Олександрівні, 2005 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Полтавська область)
ДЕРКАЧУ Данилу Олександровичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з боротьби греко-римської (Кіровоградська область)
ДОБРОВОЛЬСЬКІЙ Лілії Русланівні, 2005 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)
ДОРОЦЬКОМУ Святославу Тарасовичу, 2003 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Львівська область)
ДРАПКІНУ Андрію Андрійовичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Херсонська область)
ДРОКІНУ Данилу Сергійовичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з футболу (Харківська область)
ЄВЧЕНКУ Данилу Вадимовичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ЗІНКОВСЬКОМУ Нестору Сергійовичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Івано-Франківська область)
ІСТОМІНУ Нікіті Денисовичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
ІЩУК Марині Олександрівні, 2005 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Волинська область)
КАТЕРИНИЧУ В'ячеславу Анатолійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з пауерліфтингу (Рівненська область)
КЛОЧКУ Сергію Вячеславовичу, 2002 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (м. Київ)
КОБИЛИНСЬКІЙ Дар'ї Олегівні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з пауерліфтингу (Рівненська область)
КОВГАНУ Олексію Павловичу, 2005 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Київська область)
КОЛІСНІЧЕНКО Марії Олександрівні, 2005 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Миколаївська область)
КОНОВАЛЬЧУК Анастасії Анатоліївні, 2005 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Кіровоградська область)
КОНОНЮК Анастасії Василівні, 2005 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Львівська область)
КОНЬОВУ Валерію Андрійовичу, 2003 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
КОРНІЄНКО Аліні Андріївні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)
КОСТІНІЙ Марії Олексіївні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)
КОСТЯК Анастасії Олександрівні, 2004 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Закарпатська область)
КОТИК Дарії Ігорівні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з веслування академічного (Черкаська область)
КОХАНУ Денису Петровичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з боротьби вільної (Тернопільська область)
КУЛИНИЧ Ярині Олегівні, 2005 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Полтавська область)
КУЛІКОВУ Івану Васильовичу, 2004 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (м. Київ)
КУРИСЬКУ Владиславу Володимировичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Сумська область)
ЛАРІНІЙ Анні Романівні, 2005 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м. Київ)
ЛІТВЯХОВІИ Валерії Олександрівні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Донецька область)
ЛОБАШЕВІЙ Романі Романівні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)
ЛОЙЧЕНКУ Антону Дмитровичу, 2004 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Чернігівська область)
ЛУНІЦІ Руслану Сергійовичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Сумська область)
МАРТИНЮК Вікторії Вікторівні, 2005 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Волинська область)
МЕЛЬНИКУ Олександру Віталійовичу, 2002 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з боротьби греко-римської та вільної (Вінницька область)
МИШКОВЕЦЬ Вікторії Володимирівні, 2003 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)
МОРОЗОВУ Леоніду Руслановичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з футболу (Полтавська область)
НАЗАРЕНКУ Роману Олександровичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Сумська область)
НЕВОЛЬНІЧЕНКО Кристині Олександрівні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ОВЧАРЕНКУ Максиму Віталійовичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)
ПАЛАМАРЮКУ Едуарду Валерійовичу, 2002 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з боротьби греко-римської та вільної (Чернівецька область)
ПАСІЧНИКУ Віталію Петровичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)
ПЕРЕСОЛЯКУ Августину Анатолійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Закарпатська область)
ПИЛИПЧУК Олександрі Сергіївні, 2003 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м .Київ)
ПОЛІЩУК Ганні Олександрівні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Луганська область)
ПОРТЯНКО Єлизаветі Юріївні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м .Київ)
ПРОНІНУ Михайлу Юрійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
РЕВУЦЬКОМУ Нікіті Дмитровичу, 2005 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з футболу (Харківська область)
РИБАЛЬЧЕНКУ Кіріллу Сергійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Миколаївська область)
РЯБЦЮНУ Ростиславу Володимировичу, 2004 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Закарпатська область)
САВИНЕЦЬ Богдані Вікторівні, 2004 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Закарпатська область)
САМОРОКОВУ Станіславу Едуардовичу, 2004 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Донецька область)
СВІДРУ Олегу Андрійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Миколаївська область)
СЕМЕНИХІНУ Данилу Сергійовичу, 2004 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)
СЕРБІНУ Михайлу Віталійовичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)
СМІДЮК Анастасії Валеріївні, 2002 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Волинська область)
СПЕКТОР Сніжані Миколаївні, 2005 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Полтавська область)
СТАСУ Станіславу Олександровичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Одеська область)
СУЛТАНОВУ Іллі Сергійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Тернопільська область)
ТЕРЕХ Аліні Віталіївні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
ТРЕТЯКУ Дмитру Миколайовичу, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Полтавська область)
ТРОШКУ Назару Юрійовичу, 2004 року народження, - бронзовому призерові всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Івано-Франківська область)
УСИКУ Максиму Павловичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Полтавська область)
ФАЙБЕРГ Анастасії Валеріївні, 2005 року народження, - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Кіровоградська область)
ФЕДІРЦАНУ Івану Олексійовичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Закарпатська область)
ФЕДОРЕНКО Софії Сергіївні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м. Київ)
ФУРМАН Марії Богданівні, 2004 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Хмельницька область)
ХАНІНІЙ Дар’ї Ігорівні, 2005 року народження, - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)
ХИЛИМЕНДИК Софії Володимирівні, 2003 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ХОДАКІВСЬКІЙ Вероніці Олегівні, 2005 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)
ХОШАБІ Нікіті Сергійовичу, 2003 року народження, - учасникові всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)
ЧАПЛИНЦЮ Олександру Михайловичу, 2004 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Закарпатська область)
ЧАРУШИНУ Володимиру Олексійовичу, 2002 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Харківська область)
ЧЕРНЕЦЬКІЙ Кароліні Андріївні, 2004 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону (Дніпропетровська область)
ЧЕРНОМОРОВІЙ Софії Григорівні, 2006 року народження, - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону (Миколаївська область)
ЧЕРНЯЄВУ Олександру Тимофійовичу, 2002 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з карате (Харківська область)
ШЕНГУРУ Юрію Олександровичу, 2003 року народження, - срібному призерові всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ЮГЛІЧЕК Анжеліці Григорівні, 2003 року народження, - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Рівненська область)
ЯНЧУКУ Денису Віталійовичу, 2004 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)
ЯЦЬКОВІЙ Софії Сергіївні, 2003 року народження, - чемпіонові всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Тернопільська область)
АВТОНОМОВУ Євгенію Володимировичу - тренерові бронзової призерки всеукраїнських спортивних змагань з плавання Григорової А.О. (м. Київ)
БЕРЕГОВОМУ Валерію Миколайовичу - тренерові бронзової призерки всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування Кулинич Я.О. (Полтавська область)
БІЛЕРІ Миколі Олексійовичу - тренерові чемпіонки всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів Смідюк А.В. (Волинська область)
БОРІ Роману Тарасовичу - тренерові бронзових призерок всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Костяк А.О. та Савинець Б.В. (Закарпатська область)
БУРЯКУ Олександру Анатолійовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з карате Черняєва О.Т. (Харківська область)
ВЕСНЯНКУ Павлу Михайловичу - тренерові срібного призера всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Стаса С.О. (Одеська область)
ГЕРІЮ Роману Романовичу - тренерові срібного призера всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Грицюка М.Ю. (м. Київ)
ГРИЩЕНКУ Ігорю Анатолійовичу - тренерові срібного призера всеукраїнських спортивних змагань з футболу Білярського А.С. (м. Київ)
ДАНИЛОВУ Андрію Анатолійовичу - тренерові срібного та бронзового призерів всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики Проніна М.Ю. та Коньова В.А. (Дніпропетровська область)
ДЗЮБАНОВСЬКІЙ Марині Деомидівні - тренерові срібного призера всеукраїнських спортивних змагань з плавання Султанова І.С. (Тернопільська область)
ЗАТИЛКІНУ Володимиру Вікторовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу Луніки Р.С. (Сумська область)
КЕЛЕМБЕТ Ганні Борисівні - тренерові чемпіонки всеукраїнських спортивних змагань з плавання Хилимендик С.В. (Полтавська область)
КОСТЮКУ Андрію Івановичу - тренерові чемпіонки всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів Кононюк А.В. (Львівська область)
КУНІНУ Олександру Сергійовичу - тренерові чемпіонки всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону Черноморової С.Г. (Миколаївська область)
ЛАВРИКУ Віталію Анатолійовичу - тренерові срібного призера всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу Кулікова І.В. (м. Київ)
ЛАГУТЕНКО Раїсі Юріївні - тренерові бронзового призера всеукраїнських спортивних змагань з плавання Ковгана О.П. (Київська область)
ЛУК'ЯНОВУ Геннадію Вячеславовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу Бречки Д.В. (Донецька область)
МАКСИМЮКУ Сергію Леонтійовичу - тренерові срібної призерки всеукраїнських спортивних змагань з плавання Андрощук О.С. (Волинська область)
МОЖАЄВІЙ Надії Олександрівні - тренерові срібної призерки всеукраїнських спортивних змагань з плавання Поліщук Г.О. (Луганська область)
НЕЧМОГЛОДУ Сергію Вікторовичу - тренерові чемпіонів всеукраїнських спортивних змагань з футболу Дрокіна Д.С. та Ревуцького Н.Д. (Харківська область)
НІКОЛЮКУ Петру Романовичу - тренерові чемпіонки всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Яцькової С.С. (Тернопільська область)
РУСЕЦЬКОМУ Василю Андрійовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з боротьби греко-римської Деркача Д.О. (Кіровоградська область)
СВІНЦІЦЬКОМУ Володимиру Володимировичу - тренерові чемпіонів всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Пасічняка В.П. та Янчука Д.В. (Житомирська область)
СЕКРЕТІ Наталії Іванівні - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики Істоміна Н.Д. (Дніпропетровська область)
СЛОБОЖАНІНОВУ Андрію Анатолійовичу - тренерові срібної призерки всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування Ванасаун А.Ю. (Чернівецька область)
СУЩЕНКО Катерині Іванівні - тренерові бронзової призерки всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Файберг А.В. (Кіровоградська область)
ТОКАРЮ Михайлу Васильовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з боротьби греко-римської та вільної Паламарюка Е.В. (Чернівецька область)
УДАЛОВУ Дмитру Олеговичу - тренерові чемпіонок та учасниці всеукраїнських спортивних змагань з плавання Буднік ЕР., Костіної М.О. та Ханіної Д.І. (Запорізька область)
ФІЛЕНКУ Ігорю Миколайовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики Назаренка Р.О. (Сумська область)
ХОДАКІВСЬКОМУ Сергію Павловичу - тренерові учасника всеукраїнських спортивних змагань з голболу Хошаби Н.С. (Житомирська область)
ШЕВЧУКУ Миколі Миколайовичу - тренерові срібних та бронзової призерок всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу Іщук М.О., Мартинюк В.В. та Брилюк С.В. (Волинська область)
ШЕВЧУКУ Олександру Васильовичу - тренерові срібної призерки всеукраїнських спортивних змагань з волейболу Юглічек А.Г. (Рівненська область)
ІІІЕЙКУ Дмитру Вікторовичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з боротьби греко-римської та вільної Глухова В.Д. (Херсонська область)
ШУПТАРЮ Миколі Івановичу - тренерові чемпіона всеукраїнських спортивних змагань з боротьби вільної Кохана Д.П. (Тернопільська область).
Президент України
В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
11 вересня 2020 року
389/2020