БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА
НАКАЗ
28.08.2020 № 395

Про внесення змін до Положення про Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру Офісу Генерального прокурора, затвердженого наказом Генерального прокурора від 5 березня 2020 року № 125

У зв'язку зі змінами у законодавстві, керуючись статтями 8, 9 Закону України "Про прокуратуру" (1697-18) , НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до Положення про Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру Офісу Генерального прокурора (v0125905-20) , затвердженого наказом Генерального прокурора від 5 березня 2020 року № 125.
1.1. У тексті Положення (v0125905-20) слова "Національна академія прокуратури України (Тренінговий центр прокурорів України)" у всіх відмінках замінити словами "Тренінговий центр прокурорів України" у відповідних відмінках.
1.2. Пункт 2.6 викласти у такій редакції:
"2.6. У разі відсутності першого заступника або заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виконання їхніх обов'язків може тимчасово покладатися на одного із прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури згідно з наказом Генерального прокурора, а в разі відсутності начальника управління, начальника відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури - на одного із прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відповідно до наказу заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.".
1.3. Абзац сьомий пункту 5.2 викласти у такій редакції:
"- забезпечує керівництво Спеціалізованої антикорупційної прокуратури інформаційно-аналітичними матеріалами про стан кримінальної протиправності та слідчо-наглядової діяльності для використання у практичній діяльності;".
Генеральний прокурор
І. Венедіктова
( Текст взято з сайту Офісу Генерального прокурора http://www.gp.gov.ua )