БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Розпорядження
Президента України

Про уповноваження С. Панаіотіді на підписання Протоколу до Угоди про співробітництво щодо цивільної глобальної навігаційної супутникової системи (ГНСС) між Україною та Європейським Співтовариством, його державами-членами у зв’язку з приєднанням Республіки Болгарія, Республіки Хорватія та Румунії до Європейського Союзу

1. Уповноважити заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України ПАНАІОТІДІ Світлану Миколаївну на підписання Протоколу до Угоди про співробітництво щодо цивільної глобальної навігаційної супутникової системи (ГНСС) між Україною та Європейським Співтовариством, його державами-членами (994_751) у зв’язку з приєднанням Республіки Болгарія, Республіки Хорватія та Румунії до Європейського Союзу.
2. Визнати таким, що втратило чинність, Розпорядження Президента України від 4 березня 2019 року № 28 (28/2019-рп) "Про уповноваження П.Дегтяренка на підписання Протоколу до Угоди про співробітництво щодо цивільної глобальної навігаційної супутникової системи (ГНСС) між Україною та Європейським Співтовариством, його державами-членами у зв’язку з приєднанням Республіки Болгарія, Румунії та Республіки Хорватія до Європейського Союзу".
Президент України
В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
15 вересня 2020 року
№ 466/2020-рп