БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 16 вересня 2020 р. № 1123-р
Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р. на території Чернівецької області

1. У зв’язку з надзвичайною ситуацією природного характеру, яка виникла у червні 2020 р. на території Чернівецької області, виділити Чернівецькій облдержадміністрації 432847,409 тис. гривень для здійснення заходів з ліквідації її наслідків.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) на безповоротній основі.
2. Чернівецькій облдержадміністрації:
затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;
подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів, Міністерству розвитку громад та територій і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75