БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 2 жовтня 2020 року № 332

Про скаргу Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ", зареєстровану в Центральній виборчій комісії 29 вересня 2020 року за № 21-34-13677

До Центральної виборчої комісії 29 вересня 2020 року надійшла скарга Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ", суб’єктом оскарження в якій визначено Кагарлицьку міську територіальну виборчу комісію Обухівського району Київської області (далі - Кагарлицька міська територіальна виборча комісія).
У скарзі суб’єкт звернення просить встановити факт грубого порушення виборчого законодавства Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією, який полягає у бездіяльності комісії щодо реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради Обухівського району Київської області (далі - Кагарлицька міська рада) від Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ", а саме: Широкоступа Олександра Васильовича, Омельченко Надії Олексіївни, Горбач Ірини Володимирівни та Драгана Олександра Васильовича; зареєструвати кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради від Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" Широкоступа Олександра Васильовича, Омельченко Надію Олексіївну, Горбач Ірину Володимирівну та Драгана Олександра Васильовича.
Свої вимоги суб’єкт звернення обґрунтовує тим, що 22 вересня 2020 року Київською обласною організацією Політичної партії "НАШ КРАЙ" було подано до Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради, про що вказаною комісією було видано відповідну довідку.
У скарзі суб’єкт звернення вказує на те, що "27 вересня 2020 року Кагарлицькою МТВК було зареєстровано вибірково частину кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради. В той же час стосовно чотирьох кандидатів у депутати (першого кандидата у єдиному виборчому списку Широкоступа Олександра Васильовича, а також Омельченко Надії Олексіївни, Горбач Ірини Володимирівни та Драгана Олександра Васильовича) рішення прийнято не було. 28 вересня 2020 року Кагарлицька МТВК здійснила другу спробу реєстрації вищевказаних чотирьох кандидатів від Київської обласної організації політичної партії "НАШ КРАЙ", яка не мала результативних наслідків. З одинадцяти присутніх членів ТВК голосувало "за" лише сім членів комісії".
"Таким чином, всупереч вимогам частини 6 статті 227 Виборчого кодексу України (396-20) Кагарлицька МТВК протягом семи днів не спромоглася виконати норми законодавства та зареєструвати або прийняти рішення про відмову в реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради. При цьому частина членів комісій свідомо займає позицію не голосування по суті питання, що унеможливлює прийняття рішення взагалі".
На підтвердження вказаного суб’єктом звернення додано до скарги акт про порушення Виборчого кодексу України (396-20) (далі - Кодекс) від 28 вересня 2020 року та довідку про прийняття документів для реєстрації кандидатів у депутати від 22 вересня 2020 року № 4/31.
На виконання частини п’ятої статті 70 Кодексу (396-20) та пункту 8.6 Порядку (v0192359-20) розгляду скарг виборчими комісіями з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 21 серпня 2020 року № 192 (v0192359-20) (далі - Порядок), копію скарги надіслано суб’єкту оскарження, якого повідомлено про можливість подати письмові пояснення по суті скарги.
До Центральної виборчої комісії електронною поштою 1 жовтня 2020 року надійшли пояснення голови Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Ковалець М.П., з яких вбачається, що на засіданні цієї виборчої комісії, яке відбулося 27 вересня 2020 року, розглядалося питання стосовно реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків Політичної партії "НАШ КРАЙ". При цьому комісією голосування здійснювалося окремо за кожного кандидата в депутати, а не в цілому за виборчий список кандидатів у депутати вказаної місцевої організації політичної партії. За результатами голосування членів Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії, рішення про реєстрацію кандидатів у депутати Широкоступа О.В., Омельченко Н.О., Горбач І.В. та Драгана О.В. було підтримано лише дев’ятьма члена виборчої комісії, що є недостанім для його прийняття.
До пояснень також додано копію постанови Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії від 27 вересня 2020 року № 18 "Про реєстрацію або відмову в реєстрації кандидатів у депутати міських рад територіальних громад Київська обласна організація Політична партії "Наш край", в якій містяться застереження, що рішення стосовно реєстрації Широкоступа О.В., Омельченко Н.О., Горбач І.В. та Драгана О.В. не прийнято.
Також у поясненні голови Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Ковалець М.В. йдеться про те, що зазначеною комісією 28 вересня 2020 року повторно було розглянуто питання реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради Широкоступа О.В., Омельченко Н.О., Горбач І.В. та Драгана О.В., однак рішення прийнято не було, оскільки за нього проголосували лише сім членів цієї територіальної виборчої комісії.
Також головою Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії повідомлено, що протоколи засідань виборчої комісії від 27 та 28 вересня 2020 року не складалися, оскільки "зникла секретар комісії - Ігнатова Валентина Василівна з електронними носіями", "а інформація на її робочому ноутбуці - відсутня".
Вивчивши скаргу та додані до неї матеріали, Центральна виборча комісія зазначає.
Відповідно до частини другої статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) Комісія та її члени зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.
Згідно з частиною четвертою статті 14 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) скарги, що стосуються виборів чи референдумів, подаються до Комісії в порядку та строки, встановлені законом про вибори чи законом про референдуми.
Порядок і строки подання та розгляду скарг, що стосуються місцевих виборів, а також вимоги до їх форми і змісту визначено розділом XI Кодексу (396-20) .
Відповідно до частини сьомої статті 63 Кодексу (396-20) постановою Центральної виборчої комісії від 21 серпня 2020 року № 192 затверджено Порядок (v0192359-20) .
Згідно з частиною другою статті 72 Кодексу (396-20) , пунктом 10.3 Порядку (v0192359-20) перед розглядом скарги по суті виборча комісія вивчає скаргу для встановлення, чи подано її належним суб’єктом звернення зі скаргою, визначеним Кодексом (396-20) ; чи віднесено Кодексом розгляд скарги до повноважень виборчої комісії (належний суб’єкт розгляду скарги); чи дотримано суб’єктом звернення зі скаргою строки оскарження, встановлені Кодексом.
Відповідно до частини першої статті 65 Кодексу (396-20) суб’єктом звернення до виборчої комісії зі скаргою, що стосується виборчого процесу, може бути, зокрема, місцева організація політичної партії - суб’єкт виборчого процесу місцевих виборів в особі її керівника.
Частиною першою статті 22 Кодексу (396-20) визначено, що місцева організація політичної партії, яка висунула кандидатів на відповідних виборах, є суб’єктом виборчого процесу відповідних виборів.
Згідно з частинами першою, шостою, сьомою статті 66 Кодексу (396-20) , пунктом 4.1, підпунктами 4, 6 пункту 4.3 Порядку (v0192359-20) скарга до виборчої комісії може бути подана суб’єктом звернення зі скаргою протягом двох днів після прийняття рішення, вчинення дії чи бездіяльності суб’єктом оскарження, за винятком випадків, зазначених у частинах другій і третій вказаної статті Кодексу (396-20) . Строк подання скарги продовженню або поновленню не підлягає, крім випадку повторного подання скарги після усунення її недоліків не пізніше наступного дня після дня її повернення суб’єктом розгляду скарги без розгляду відповідно до частини першої статті 68 Кодексу (396-20) . Днем подання скарги вважається день фактичного отримання скарги виборчою комісією.
Отже, скаргу подано належним суб’єктом з дотриманням встановленого Кодексом (396-20) строку.
Згідно з пунктом 2 частини третьої статті 65 Кодексу (396-20) та підпунктом 1 пункту 3.1 Порядку (v0192359-20) до Центральної виборчої комісії може бути оскаржено бездіяльність територіальної виборчої комісії, яка встановлює результати відповідних місцевих виборів.
З огляду на висунуті у скарзі вимоги Центральна виборча комісія є належним суб’єктом розгляду скарги Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" на бездіяльність Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії.
Таким чином, у Комісії наявні підстави для розгляду скарги по суті.
Частиною третьою статті 32 Кодексу (396-20) визначено, що виборчі комісії зобов’язані діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, встановлені Конституцією України, Кодексом (396-20) та законами України.
Відповідно до частин першої, другої статті 227 Кодексу (396-20) кандидати в депутати, включені організацією партії до єдиного та територіальних виборчих списків, реєструються територіальною виборчою комісією Автономної Республіки Крим, відповідною територіальною обласною, районною, міською, районною у місті, сільською, селищною виборчою комісією за умови подання комісії документів, передбачених статтею 222 Кодексу (396-20) .
Подання документів до відповідної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати закінчується за тридцять днів до дня голосування.
Територіальна виборча комісія не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття заяви місцевої організації політичної партії про реєстрацію кандидатів у депутати та доданих до неї необхідних документів приймає рішення про реєстрацію кандидатів у депутати або про відмову в їх реєстрації (частина шоста статті 227 Кодексу (396-20) ).
Вичерпний перелік підстав, за яких територіальна виборча комісія відмовляє в реєстрації всіх кандидатів у депутати, включених до виборчих списків місцевих організацій політичних партій або до переліку кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах, або в реєстрації окремого кандидата в депутати визначено статтею 230 Кодексу (396-20) .
Таким чином, Кодексом (396-20) зобов’язано територіальну виборчу комісію прийняти документи стосовно реєстрації кандидатів у депутати, включених місцевою організацією політичної партії до єдиного та територіальних виборчих списків, розглянути їх та за результатами розгляду не пізніш як на п’ятий день прийняти рішення: щодо реєстрації всіх кандидатів у депутати, включених до виборчого списку, відмови в реєстрації всіх кандидатів у депутати, включених до виборчого списку, відмови в реєстрації окремого кандидата в депутати.
Рішення про відмову в реєстрації кандидата (кандидатів) у депутати повинно містити вичерпні підстави відмови. Копія цього рішення не пізніше наступного дня після його прийняття видається (направляється) представнику місцевої організації політичної партії (у разі висування такої особи місцевою організацією політичної партії) та кандидату в депутати (частина четверта статті 230 Кодексу (396-20) ).
Таким чином, відповідно до вказаних положень Кодексу (396-20) рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, включених до виборчого списку місцевої організації політичної партії, приймається територіальною виборчою комісією з урахуванням раніше прийнятого нею рішення (у разі наявності підстав для прийняття такого рішення) про відмову в реєстрації окремого кандидата в депутати.
Як вбачається з наявних в Комісії матеріалів, Київською обласною організацією Політичної партії "НАШ КРАЙ" 22 вересня 2020 року до Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії подано заяву про реєстрацію кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати від указаної місцевої організації політичної партії, сформованих та затверджених на зборах Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ", які відбулися 22 вересня 2020 року, разом з доданими до неї документами, передбаченими статтею 222 Кодексу (396-20) .
Зазначене підтверджується довідкою про прийняття документів для реєстрації кандидатів у депутати від 22 вересня 2020 року № 4/31, складеною Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією.
Рішенням зборів Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" від 22 вересня затверджено єдиний виборчий список кандидатів у депутати від зазначеної місцевої організації політичної партії на перших виборах депутатів Кагарлицької міської ради 25 жовтня 2020 року, до якого включено 26 кандидатів у депутати, у тому числі Широкоступ О.В. (перший кандидат), Омельченко Н.О. (під № 5), Горбач І.В. (під № 15), Драган О.В. (під № 18).
Враховуючи положення частини шостої статті 227, статті 230 Кодексу (396-20) , Кагарлицька міська територіальна виборча комісія зобов’язана була не пізніше 27 вересня 2020 року прийняти одне з передбачених указаними положеннями Кодексу (396-20) рішень: про реєстрацію або відмову в реєстрації всіх кандидатів у депутати, включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ"; про відмову в реєстрації окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку вказаної місцевої організації політичної партії.
Однак, як вбачається зі змісту скарги, постанови Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії від 27 вересня 2020 року № 18 "Про реєстрацію або відмову в реєстрації кандидатів у депутати міських рад територіальних громад Київської обласна організація Політичної партії "Наш край", а також пояснень голови вказаної виборчої комісії рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації Широкоступа О.В., Омельченко Н.О., Горбач І.В., Драгана О.В. прийнято не було.
Неприйняття в установлений Кодексом (396-20) строк Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією рішення щодо реєстрації або відмови в реєстрації кандидатів у депутати, включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" указує на порушення нею вимог частини шостої статті 227 та статті 230 Кодексу (396-20) .
Виборча комісія приймає рішення про задоволення скарги в разі встановлення, що рішення, дії чи бездіяльність суб’єкта оскарження не відповідають законодавству про вибори (частина дев’ята статті 72 Кодексу (396-20) , пункт 10.13 Порядку (v0192359-20) ).
Таким чином, скарга в цій частині підлягає задоволенню.
Відповідно до пункту 1 частини десятої статті 72 Кодексу (396-20) та підпункту 1 пункту 10.13 Порядку (v0192359-20) в разі задоволення скарги виборча комісія може прийняти рішення, яким визнати, зокрема, бездіяльність суб’єкта оскарження такою, що не відповідає вимогам законодавства (є протиправною), порушує виборчі права громадян, права та законні інтереси суб’єкта виборчого процесу.
Указані обставини дають підстави Комісії для висновку стосовно визнання такою, що не відповідає вимогам законодавства про вибори, бездіяльність Кагарлицької міської виборчої комісії, яка виявилась у неприйнятті в установлений Кодексом (396-20) строк рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради, включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, чим було порушено права суб’єктів виборчого процесу - місцевої організації політичної партії та кандидатів у депутати.
З огляду на викладене Комісія зазначає, що наслідком протиправної бездіяльності Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії стало позбавлення суб’єкта виборчого процесу гарантованого Конституцією України та Кодексом (396-20) права на участь у виборах.
Крім того, Комісія зауважує на порушення порядку ведення діловодства Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією.
Так, з пояснень голови Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії вбачається, що протоколи засідань цієї виборчої комісії, які відбулися 27 та 28 вересня 2020 року, не складено.
За змістом частини першої статті 37 Кодексу (396-20) та пункту 1.17 Порядку (v0192359-20) організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 173 (далі - Порядок організації роботи), кожна виборча комісія здійснює документування своєї діяльності, що полягає в підготовці відповідно до встановленого порядку документів на паперових та електронних носіях, що фіксують прийняття рішень та здійснення іншої діяльності комісії в межах повноважень, передбачених Кодексом (396-20) та законами України.
Відповідно до частини другої статті 37 Кодексу (396-20) та розділу 12 Порядку (v0192359-20) організації роботи на засіданні виборчої комісії протокол засідання веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи в разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов’язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання. Протокол засідання комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (секретарем засідання). Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їхню вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати. Протокол засідання комісії може бути наданий для ознайомлення суб’єкту виборчого процесу на його вимогу не пізніше наступного засідання комісії.
Організацію ведення діловодства виборчої комісії забезпечує секретар виборчої комісії. Відповідальність за організацію роботи та ведення діловодства виборчої комісії, а також за дотримання Порядку (v0192359-20) організації роботи покладається на голову відповідної виборчої комісії (пункти 1.19, 1.20).
У зв’язку з цим Центральна виборча комісія зазначає, що не складення Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією в установленому порядку протоколів засідань комісії, які відбулися 27 та 28 вересня 2020 року, свідчить про неналежну організацію ведення діловодства в комісії Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії.
Згідно з частинами першою, четвертою, восьмою статті 33, частиною першою статті 206 Кодексу (396-20) територіальні виборчі комісії є постійно діючими колегіальними органами, що в межах своїх повноважень та в порядку, передбачених законами України, забезпечують організацію та проведення місцевих виборів.
Територіальні виборчі комісії діють на підставі, в межах повноважень та у спосіб, встановлені Конституцією України, Кодексом (396-20) та законами України (частина третя статті 32 Кодексу (396-20) ).
Частиною другою статті 33, частиною першою статті 202 Кодексу (396-20) передбачено, що Центральна виборча комісія є виборчою комісією вищого рівня для всіх виборчих комісій з усіх місцевих виборів.
Частиною першою статті 2 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) встановлено, що Комісія в межах своїх повноважень забезпечує дотримання передбачених Конституцією України та законами України принципів і засад виборчого процесу, реалізацію виборчих прав громадян України, однакове застосування законодавства України про вибори на всій території України.
Відповідно до частини другої статті 1 зазначеного Закону (1932-15) Комісія, зокрема, здійснює контроль за діяльністю виборчих комісій, які утворюються для організації підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
Центральна виборча комісія здійснює контроль за дотриманням законодавства України в частині прийняття у встановлені законом строки рішень з питань, пов’язань з підготовкою і проведенням виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів ( пункт 3 частини першої статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) ).
Наведені вище обставини свідчать про систематичне порушення Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією вимог Конституції України (254к/96-ВР) , Кодексу (396-20) та законів України та вказують на неможливість належного виконання своїх обов’язків діючим складом комісії.
Щодо вимоги зареєструвати кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради Широкоступа О.В., Омельченко Н.О., Горбач І.В., Драгана О.В., включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ", Комісія зауважує таке.
За змістом частини першої статті 32 Кодексу (396-20) виборчі комісії діють як незалежні органи адміністрування виборчих процесів, які відповідно до своїх повноважень забезпечують здійснення визначених Конституцією України (254к/96-ВР) та Кодексом (396-20) основних принципів виборчого права, засад виборчого процесу, реалізацію виборчих прав громадян України, підготовку та проведення виборів.
Ніхто не має права втручатися в діяльність виборчих комісій, зокрема у вирішення питань, віднесених до їхніх повноважень, крім випадків, передбачених законом (частина четверта стаття 32 Кодексу (396-20) ).
Згідно з частинами першою, четвертою статті 33 Кодексу (396-20) територіальні виборчі комісії є спеціальними колегіальними органами, які в межах повноважень, визначених Кодексом (396-20) , забезпечують організацію підготовки та проведення місцевих виборів.
Територіальна виборча комісія, яка встановлює результати відповідних місцевих виборів реєструє кандидатів у депутати (пункт 4 частини другої статті 206 Кодексу (396-20) ).
Виборча комісія приймає рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації кандидатів у депутати на підставі вивчення та аналізу поданих документів.
Отже, зазначена вимога не підлягає задоволенню.
Пунктом 1-1-частини другої статті 64 Кодексу (396-20) та підпунктом 5 пункту 3.4 Порядку (v0192359-20) передбачено, що рішення чи дії територіальної виборчої комісії, крім випадків, встановлених Кодексом (396-20) , оскаржуються виключно до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.
З огляду на вказане Центральна виборча комісія дійшла висновку, що викладені обставини у своїй сукупності обумовлюють відмову в задоволенні скарги Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" у частині вимог щодо реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради Широкоступа О.В., Омельченко Н.О., Горбач І.В., Драгана О.В., включених до виборчого списку вказаної місцевої організації політичної партії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Також комісія зазначає, що згідно з частиною третьою статті 208 Кодексу (396-20) повноваження усього складу територіальної виборчої комісії можуть бути достроково припинені в установленому законом порядку виборчою комісією, яка сформувала (утворила) відповідну територіальну виборчу комісію, рішенням виборчої комісії вищого рівня з відповідних місцевих виборів або рішенням суду в разі одноразового грубого порушення чи систематичного порушення комісією Конституції України (254к/96-ВР) , Кодексу (396-20) та законів України, невиконання рішень виборчої комісії вищого рівня.
Отже, Центральна виборча комісія вважає за необхідне встановити факт систематичного порушення Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією Конституції України (254к/96-ВР) , Кодексу (396-20) та законів України, який полягає у неприйнятті цією виборчою комісією в установлений строк та спосіб одного з рішень, передбачених частиною шостою статті 227, статтею 230 Кодексу (396-20) , порушенні правил документування своєї діяльності, неналежній організації ведення діловодства в комісії, та задовольнити скаргу в цій частині.
У зв’язку з цим Комісія вважає за необхідне достроково припинити повноваження всього складу Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії.
При цьому Комісія дійшла висновку, що шляхом поновлення порушених прав суб’єкта звернення зі скаргою є зобов’язання Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії після сформування її нового складу до 21 години 5 жовтня 2020 року повторно розглянути питання стосовно реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради, включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року відповідно до вимог Кодексу (396-20) та з урахуванням цієї постанови.
Окремо Комісія вважає за необхідне звернути увагу Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства в ході реалізації повноважень щодо підготовки і проведення місцевих виборів та організації своєї роботи.
Враховуючи викладене, відповідно до частин третьої, четвертої статті 32, частини другої статті 33, частин першої, другої статті 37, частини третьої статті 65, статті 69, частин сьомої - десятої статті 72, частин третьої, п’ятої статті 208, статей 222, 227 Виборчого кодексу України (396-20) , Порядку розгляду скарг виборчими комісіями з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 21 серпня 2020 року № 192 (v0192359-20) , керуючись частиною другою статті 1, частиною першою статті 2, частиною другою статті 3, статтями 11 - 13, 17, 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) , Центральна виборча комісія постановляє:
1. Скаргу Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" задовольнити частково.
2. Встановити факт систематичного порушення Кагарлицькою міською територіальною виборчою комісією Обухівського району Київської області Конституції України (254к/96-ВР) , Виборчого кодексу України (396-20) та законів України, який полягає у бездіяльності цієї територіальної виборчої комісії, що виявилась у неприйнятті нею в установлені строк та спосіб рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації всіх кандидатів у депутати, включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ", про відмову в реєстрації окремого кандидата в депутати, включеного до виборчого списку вказаної місцевої організації політичної партії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, а також порушенні правил документування діяльності виборчої комісії та неналежній організації ведення діловодства.
3. У частині інших вимог скарги Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" відмовити.
4. Достроково припинити повноваження всього складу Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області у зв’язку з одноразовим грубим порушенням нею Конституції України (254к/96-ВР) , Виборчого кодексу України (396-20) та законів України.
5. Встановити, що місцеві організації політичних партій, за поданням яких до складу Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області було включено осіб, повноваження яких достроково припинено цією постановою, можуть не пізніше 18 години 3 жовтня 2020 року подати до Центральної виборчої комісії кандидатури для включення до складу зазначеної виборчої комісії.
6. Зобов’язати Кагарлицьку міську територіальну виборчу комісію Обухівського району Київської області після сформування її нового складу до 21 години 5 жовтня 2020 року повторно розглянути питання щодо реєстрації кандидатів у депутати Кагарлицької міської ради Обухівського району Київської області, включених до виборчого списку Київської обласної організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року відповідно до вимог Виборчого кодексу України (396-20) та з урахуванням цієї постанови, та невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії копію прийнятого рішення.
7. Звернути увагу Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства в ході реалізації повноважень щодо підготовки і проведення місцевих виборів та організації своєї роботи.
8. Копію цієї постанови надіслати Київській обласній організації Політичної партії "НАШ КРАЙ" і Кагарлицькій міській територіальній виборчій комісії Обухівського району Київської області.
9. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.
Голова
Центральної виборчої комісії
О.ДІДЕНКО