БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13 жовтня 2020 р. № 1269-р
Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету

1. З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у вересні - жовтні 2020 р. на території Луганської області, виділити Луганській обласній державній адміністрації з резервного фонду державного бюджету (294-20) 185040 тис. гривень для надання матеріальної грошової допомоги сім’ям загиблих у розмірі по 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї, 50 тис. гривень - кожному постраждалому, який отримав тяжкі травми, 30 тис. гривень - кожному постраждалому, який отримав травми середньої тяжкості, 20 тис. гривень - кожному постраждалому, який отримав травми легкої тяжкості, та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення створення належних умов проживання в таких розмірах:
власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, - 300 тис. гривень на сім’ю;
сім’ям, які відселені із житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, - 50 тис. гривень на сім’ю.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) .
2. Державній казначейській службі, її територіальним органам (а у разі відсутності - місцевим фінансовим органам) на наступний день після прийняття цього розпорядження перерахувати кошти з резервного фонду державного бюджету (294-20) , передбачені пунктом 1 цього розпорядження, без переліку витрат на надання зазначеної матеріальної грошової допомоги.
3. Луганській обласній державній адміністрації:
протягом 14 днів з дати перерахування коштів затвердити орієнтовний перелік витрат, пов’язаних з наданням матеріальної грошової допомоги, передбаченої пунктом 1 цього розпорядження, та подати його Державній казначейській службі, її територіальному органу (а у разі відсутності - місцевому фінансовому органу);
подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75