БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13 жовтня 2020 р. № 1270-р
Київ

Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у вересні - жовтні 2020 р. на території Луганської області

1. У зв’язку з надзвичайною ситуацією природного характеру, яка виникла у вересні - жовтні 2020 р. на території Луганської області, виділити з резервного фонду державного бюджету (294-20) Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 95798,038 тис. гривень для здійснення заходів з ліквідації її наслідків.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету (294-20) .
2. Міністерству внутрішніх справ:
затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;
подати до 30 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75