БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Голови Верховної Ради України
м. Київ
№ 206
28 травня 2020 р.
( Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження Голови ВР № 412 від 12.11.2021 (412/21-рг) )

Про внесення змін до розпорядження Голови Верховної Ради України "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби" від 12 березня 2020 року № 151

Внести до розпорядження Голови Верховної Ради України "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби" від 12 березня 2020 року № 151 (151/20-рг) такі зміни:
1) викласти пункт 1 у такій редакції:
"1. Тимчасово, на період дії в Україні встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, обмежити допуск до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України усіх осіб, крім:
1) народних депутатів України;
2) працівників Апарату Верховної Ради України,
3) працівників державних підприємств та установ, що забезпечують діяльність Верховної Ради України;
4) помічників-консультантів народних депутатів України;
5) членів Кабінету Міністрів України, представників центральних органів виконавчої влади, інших осіб, які беруть участь у розгляді Верховною Радою України питань порядку денного пленарних засідань (до адміністративного будинку Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5).
Відповідно до підпункту 4 цього пункту до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України (крім адміністративного будинку Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5) допускаються помічники-консультанти народних депутатів України, які працюють за строковим трудовим договором на постійній основі, а у разі неможливості виконання ними своїх обов’язків - помічники-консультанти, які працюють на громадських засадах.
У разі необхідності на час проведення засідання комітету Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5 до цього адміністративного будинку можуть допускатись помічники-консультанти народних депутатів України, які працюють за строковим трудовим договором на постійній основі, а у разі неможливості виконання ними своїх обов’язків - помічники-консультанти, які працюють на громадських засадах, за списком, поданим Керівнику Апарату Верховної Ради України секретаріатом такого комітету або народними депутатами України - членами відповідного комітету.
У разі нагальної потреби до адміністративних будинків Верховної Ради України можуть допускатися глави дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій для участі у заходах, що проводяться керівництвом Верховної Ради України";
2) в абзаці другому пункту слова "головами відповідних комітетів чи комісій Верховної Ради України напередодні не пізніш як до 17 години 00 хвилин" замінити словами "головами відповідних комітетів чи комісій Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України";
3) пункт 9 викласти у такій редакції:
"9. На часткове виключення з пункту 1 цього розпорядження дозволити присутність у Верховній Раді України за наявності постійної картки акредитації та додаткової перепустки, виданої Апаратом Верховної Ради України:
1) журналістів і операторів / фотокореспондентів засобів масової інформації - в прес-центрі на третьому поверсі будинку Верховної Ради України (місто Київ, вул. Грушевського, 5);
2) одного оператора / фотокореспондента від засобу масової інформації - у ложі преси балкона зали засідань Верховної Ради України.
Установити, що оператори / фотокореспонденти допускаються у ложу преси балкона зали засідань Верховної Ради України в порядку черги, а їх загальна кількість у цій ложі не може перевищувати 30 осіб".
Голова Верховної Ради України
Д.РАЗУМКОВ