БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 28 жовтня 2020 року № 434

Про внесення змін до Порядку внесення, повернення та перерахування грошової застави на місцевих виборах

Керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) , Центральна виборча комісія постановляє:
1. Внести до Порядку внесення, повернення та перерахування грошової застави на місцевих виборах (v0193359-20) , затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 21 серпня 2020 року № 193, такі зміни:
1) абзац перший пункту 9 викласти в такій редакції:
"9. Грошова застава, внесена місцевою організацією політичної партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати обласної, районної, районної в місті, а також міської, селищної, сільської ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше), або місцевою організацією відповідної політичної партії вищого рівня, повертається у разі, якщо за підсумками виборів місцева організація політичної партії отримала право на участь у розподілі депутатських мандатів, на рахунок, з якого вона вносилася, або на рахунок, зазначений у відповідній заяві. Грошова застава, внесена місцевою організацією політичної партії, яка висунула кандидатів у депутати сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), або місцевою організацією відповідної політичної партії вищого рівня, повертається у разі, якщо за підсумками виборів особу (осіб) визнано обраною депутатом (депутатами), у розмірі, що вносився за такого кандидата (кандидатів), на рахунок, з якого вона вносилася, або на рахунок, зазначений у відповідній заяві".
2. Ця постанова набирає чинності з моменту прийняття Міністерством фінансів України відповідного рішення щодо змін, передбачених пунктом 1 цієї постанови.
3. Цю постанову надіслати Міністерству фінансів України.
4. Цю постанову після набрання нею чинності надіслати органам ведення Державного реєстру виборців для доведення до відома відповідних територіальних виборчих комісій.
5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.
Голова
Центральної виборчої комісії
О.ДІДЕНКО