БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 5 листопада 2020 р. № 1082
Київ

Деякі питання спрямування коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів для виконання завдань і функцій Національної поліції за рахунок 70 відсотків надходжень від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду (крім майна, конфіскованого за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення), понад обсяги, визначені в додатку № 1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

Відповідно до пункту 25 статті 14 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (294-20) Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок спрямування коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів для виконання завдань і функцій Національної поліції за рахунок 70 відсотків надходжень від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду (крім майна, конфіскованого за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення), понад обсяги, визначені в додатку № 1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", що додається.
2. Забезпечити:
Міністерству фінансів внесення відповідних змін до розпису державного бюджету (294-20) в установленому порядку;
Державній казначейській службі перерахування коштів, зазначених у Порядку, затвердженому цією постановою, для Національної поліції.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 листопада 2020 р. № 1082

ПОРЯДОК

спрямування коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів для виконання завдань і функцій Національної поліції за рахунок 70 відсотків надходжень від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду (крім майна, конфіскованого за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення), понад обсяги, визначені в додатку № 1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

1. Цей Порядок визначає механізм спрямування коштів спеціального фонду Державного бюджету України на 2020 рік, обсяг яких становить 70 відсотків надходжень від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду (крім майна, конфіскованого за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення), понад обсяги, визначені в додатку № 1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (294-20) (далі - бюджетні кошти).
2. Цілями спрямування бюджетних коштів є здійснення заходів з покращення рівня матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання завдань і функцій Національної поліції.
3. Відповідальними за здійснення заходів з покращення рівня матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання завдань і функцій Національної поліції, є Національна поліція, її територіальні (у тому числі міжрегіональні) органи та установи.
4. Бюджетні кошти спрямовуються відповідно до законодавства на здійснення таких заходів:
1) закупівля озброєння, боєприпасів, спеціальних засобів та засобів індивідуального захисту, транспортних засобів спеціалізованого призначення та пально-мастильних матеріалів, спеціальної, комп’ютерної, телекомунікаційної та відеотехніки, засобів електронного контролю, програмного забезпечення, іншого майна, що використовується для безпосереднього виконання завдань поліції у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, надання в межах, визначених законом, послуг, пов’язаних з допомогою особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги;
2) модернізація, утримання, експлуатація і ремонт озброєння, спеціальної, комп’ютерної, телекомунікаційної та відеотехніки, транспортних засобів спеціалізованого призначення, засобів електронного контролю, іншого майна, закупівля якого передбачена підпунктом 1 цього пункту;
3) забезпечення зв’язком та послугами;
4) забезпечення розбудови та вдосконалення системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі;
5) внесення встановлених законодавством платежів (зборів, податків), пов’язаних з реєстрацією, уведенням в експлуатацію та страхуванням транспортних засобів спеціалізованого призначення, закупівля яких передбачена підпунктом 1 цього пункту.
5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачами бюджетних коштів відповідно до закону.
6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
7. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.