БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 4 листопада 2020 р. № 1069
Київ

Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд м. Суми, вул. Харківська

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України (2456-17) Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд м. Суми, вул. Харківська, що додаються.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 листопада 2020 р. № 1069

ПОРЯДОК ТА УМОВИ

надання субвенції з державного бюджету бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд м. Суми, вул. Харківська

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд м. Суми, вул. Харківська (далі - субвенція).
2. Головним розпорядником субвенції та відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми є Укравтодор.
3. Розпорядники субвенції за місцевим бюджетом визначаються рішенням про такий бюджет відповідно до законодавства.
4. Субвенція спрямовується на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд м. Сум, вул. Харківська.
5. Умовами надання субвенції є відповідність об’єкта пріоритетам, визначеним у програмах регіонального розвитку або планах соціально-економічного розвитку відповідних територій.
6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів (1132-2010-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399; 2015 р., № 7, ст. 161), і Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами (z0130-13) , затвердженого наказом Мінфіну від 24 грудня 2012 р. № 1407.
7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.
8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.
9. Виконавчий орган Сумської міської ради подає щомісяця до 5 числа Укравтодору та Мінфіну інформацію про використання субвенції.
10. Казначейство інформує Укравтодор та Мінфін щомісяця до 15 числа про обсяги перерахування субвенції та касові видатки.
11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.