БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
(Держстат)
НАКАЗ
09.11.2020 № 318

Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження "Структурне обстеження cтрахових компаній"

Відповідно до статей 13, 14 Закону України "Про державну статистику", підпункту 4 пункту 4, пункту 9 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (481-2014-п) (зі змінами), та з метою забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити схвалені Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Державної служби статистики України Методологічні положення з організації державного статистичного спостереження "Структурне обстеження страхових компаній" (далі - Методологічні положення), що додаються.
2. Департаменту структурної статистики (Кузнєцова М. С.):
1) здійснювати організаційно-методологічне керівництво щодо впровадження та застосування на практиці Методологічних положень, затверджених цим наказом;
2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної служби статистики України від 23 серпня 2019 року № 286 "Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо структурного обстеження страхових компаній".
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Жук І. М.
Головa
Ігор Вернер
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби статистики
09 листопада 2020 р. № 318

МЕТОДОЛОГІЧНІ ПОЛОЖЕННЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО СТАТИСТИЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ "СТРУКТУРНЕ ОБСТЕЖЕННЯ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ"

( див. текст (v0318832-20F1) )
(Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua)