БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 18 листопада 2020 р. № 1140
Київ

Про внесення змін до пункту 5 Порядку виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) ними жилих приміщень та визначення її розміру і умов виплати

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до пункту 5 Порядку виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) ними жилих приміщень та визначення її розміру і умов виплати (1053-2015-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1053 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 102, ст. 3515; 2020 р., № 75, ст. 2386), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 75
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 листопада 2020 р. № 1140

ЗМІНИ,

що вносяться до пункту 5 Порядку виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) ними жилих приміщень та визначення її розміру і умов виплати

1. Абзац п’ятий викласти в такій редакції:
"довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи рядового або начальницького складу, курсанта та членів їх сім’ї, визначених відповідно до пункту 2 цього Порядку;".
2. Абзаци восьмий і дев’ятий замінити абзацом такого змісту:
"копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану, що підтверджують родинні відносини між членами сім’ї (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян), з пред’явленням їх оригіналів;".
У зв’язку з цим абзац десятий вважати абзацом дев’ятим.