БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ
ПОСТАНОВА
31.08.2020 № 227
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
05 листопада 2020 р.
за № 1083/35366

Про затвердження Розміру фактичних витрат, здійснених за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (2939-17) , статті 11 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (1533-14) , постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 (740-2011-п) "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (зі змінами) правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Розмір фактичних витрат, здійснених за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, що додається.
2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат, здійснених за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (z1084-20) , що додається.
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 15 грудня 2017 року № 156 (z0038-18) "Про затвердження Розміру фактичних витрат, здійснених за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 10 січня 2018 року за № 38/31490.
4. Державному центру зайнятості подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.
5. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.
Голова правління Фонду
Ю. Свириденко
ПОГОДЖЕНО:
Уповноважений Верховної Ради України
з прав людини
Заступник директора
Державного центру зайнятості
Л. Денісова
Ю. Жовтяк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Фонду загальнообов’язкового
державного соціального
страхування України
на випадок безробіття
31 серпня 2020 року № 227
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
05 листопада 2020 р.
за № 1083/35366

РОЗМІР

фактичних витрат, здійснених за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

№ з/п
Послуга, що надається
Вартість виготовлення однієї сторінки, грн
1
Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)
0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, за виготовлення однієї сторінки
2
Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)
0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, за виготовлення однієї сторінки
3
Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)
0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, за виготовлення однієї сторінки
4
Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування
0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, за виготовлення однієї сторінки
__________
Примітка.
Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів.
Директор Фінансового
департаменту Державного
центру зайнятості
Н. Костюк