БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
25.11.2020 № 2172

Про погодження Програми заходів з недопущення конфлікту інтересів Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго" при наданні послуг з передачі електричної енергії, здійсненні диспетчерського (оперативно-технологічного) управління режимами роботи ОЕС України, виконанні функцій адміністратора розрахунків та адміністратора комерційного обліку

Відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії" (2019-19) , Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Погодити Програму заходів з недопущення конфлікту інтересів Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго" при наданні послуг з передачі електричної енергії, здійсненні диспетчерського (оперативно-технологічного) управління режимами роботи ОЕС України, виконанні функцій адміністратора розрахунків та адміністратора комерційного обліку (далі - Програма заходів).
2. Приватному акціонерному товариству "Національна енергетична компанія "Укренерго" протягом місяця з дня набрання чинності цією постановою надати до НКРЕКП приведені у відповідність до Програми заходів копії Політики інформаційної безпеки, Положення про комерційну таємницю та конфіденційну інформацію та інших внутрішніх документів, які регламентують питання захисту та регулювання доступу до інформації з обмеженим доступом.
3. Приватному акціонерному товариству "Національна енергетична компанія "Укренерго" протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою привести внутрішні документи Товариства у відповідність до Програми заходів.
4. Приватному акціонерному товариству "Національна енергетична компанія "Укренерго" протягом десяти днів з дня набрання чинності цією постановою оприлюднити цю постанову та Програму заходів, затверджену правлінням Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго", на власному офіційному вебсайті Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго".
Голова НКРЕКП
В. Тарасюк