БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
12.11.2020 № 692-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компаній "Cheplapharm Arz№eimittel GmbH" (далі - "Cheplapharm") (м. Грайфсвальд, Німеччина) та "AstraZe№eca AB" (далі - "AstraZe№eca") (м. Седертельє, Швеція) про надання дозволу на концентрацію, встановив:
Концентрація полягає в придбанні компанією "Cheplapharm" певних активів компанії "AstraZe№eca" та пов'язаних із нею компаній, що дозволять здійснювати господарську діяльність із розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів.
За інформацією заявників:
лише один учасник концентрації здійснює діяльність на території України.
Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.
Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року № 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за № 284/6572 (z0284-02) (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 № 14-рп), Антимонопольний комітет України постановив:
Надати дозвіл компанії "Cheplapharm Arz№eimittel GmbH" (м. Грайфсвальд, Німеччина) на придбання певних активів компанії "AstraZe№eca AB" (м. Седертельє, Швеція) та пов'язаних із нею компаній, що дозволять здійснювати господарську діяльність із розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів.
Голова Комітету
О. Піщанська