БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
19.03.2021 № 17

Про внесення змін та доповнень до Регламенту ВКДКА

Рада адвокатів України, заслухавши Голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Вилкова С.В. та розглянувши його лист вих. № 403 від 03 березня 2021 року щодо внесення змін та доповнень до Регламенту Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (vr078871-14) , затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 4-5 липня 2014 року № 78 (з наступними змінами та доповненнями), а також заслухавши пропозицію представника адвокатів Рівненської області у складі Ради адвокатів України Лазарчук Г.В., врахувавши пропозиції, зауваження та доповнення членів Ради адвокатів України, керуючись статтями 55, 57 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (5076-17) , Положенням про Раду адвокатів України (n0001418-12) , ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до пункту 3.49 Регламенту Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 4-5 липня 2014 року № 78 (vr078871-14) (з наступними змінами та доповненнями), а саме виключити слова "дисциплінарного провадження".
2. Внести доповнення до пункту 3.50 Регламенту Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (vr078871-14) , затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 4-5 липня 2014 року № 78 (з наступними змінами та доповненнями), доповнивши його новим абзацом:
"Рішення про зупинення дії рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або відмову у зупиненні дії рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів ВКДКА від загальної кількості її членів. У разі відсутності за наслідками голосування встановленої законодавством більшості голосів, клопотання вважається відхиленим, про що зазначається у рішенні ВКДКА про відмову у зупиненні дії рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури."
3. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України, Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури та кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів.
Голова Ради
адвокатів України
Л.П. Ізовітова
Секретар Ради
адвокатів України
І.В. Колесников
( Текст взято з сайту Національної асоціації адвокатів України http://www.unba.org.ua )