БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 квітня 2021 р. № 415
Київ

Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2020 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави

Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2020 році (далі - базовий норматив) господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, у тому числі дочірніх підприємств (далі - суб’єкти господарювання), у розмірі 50 відсотків.
Для акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" затвердити базовий норматив у розмірі 30 відсотків.
Для акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" затвердити базовий норматив у розмірі 80 відсотків.
Для акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" затвердити базовий норматив у розмірі 95 відсотків.
2. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства:
довести базовий норматив до суб’єктів управління корпоративними правами держави;
надавати роз’яснення з питань застосування базового нормативу.
3. Суб’єктам управління корпоративними правами держави у разі невиплати до 1 липня 2021 року суб’єктом господарювання дивідендів до державного бюджету (1082-20) за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2020 році вжити заходів до розірвання контракту з керівником такого суб’єкта господарювання.
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 25