БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
(Держстат)
НАКАЗ
25.06.2021 № 168

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 11-заг (квартальна) "Звіт про надходження сільськогосподарських тварин на переробні підприємства"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику" та пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (481-2014-п) (зі змінами), ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження щодо надходження сільськогосподарських тварин на переробні підприємства й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 11-заг (квартальна) "Звіт про надходження сільськогосподарських тварин на переробні підприємства", що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2022 року.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб відповідно до затвердженої методології.
3. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Департаменту координації процесу збирання даних (Правосуд О. Ф.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
5. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
6. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
7. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2022 року наказ Державної служби статистики України від 25 вересня 2015 року № 219 (v0219832-15) "Про затвердження форм державних статистичних спостережень з питань сільського та рибного господарства" (зі змінами).
8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Головa
Ігор Вернер
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держстату
25 червня 2021 р. № 168
№ 11-заг
(квартальна)

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН НА ПЕРЕРОБНІ ПІДПРИЄМСТВА

за _________________20__ року

(квартал)

( Див. текст (v0168832-21F1) )
(Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua)