БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності

Верховна Рада України постановляє:
1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності (реєстр. № 5655), поданий народними депутатами України Шуляк О.О., Клочком А.А., Стефанчуком Р.О. та іншими народними депутатами України.
2. Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи, пропозицій, висловлених у висновку Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування від 30 червня 2021 року відповідно до частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України (1861-17) , та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.
Голова Верховної Ради України
Д.РАЗУМКОВ
м. Київ
1 липня 2021 року
№ 1614-IX