БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 16 червня 2021 р. № 661-р
Київ

Про внесення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

1. У зв’язку з тривалою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, численних людських жертв, тимчасової окупації частини її суверенної території, реальних і потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про санкції" (1644-18) схвалити та внести у тижневий строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо продовження на три роки строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) згідно з додатками 1 і 2 (для службового користування), визначених рішенням Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (n0007525-18) від 21 червня 2018 р., уведеним в дію Указом Президента України від 21 червня 2018 р. № 176 (176/2018) .
2. Державним органам, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку їх дії у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як обмежувальний захід (санкція), або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції).
3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати про продовження строку застосування зазначених обмежувальних заходів (санкцій) компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).
Прем'єр-міністр України
Д.ШМИГАЛЬ
Інд. 27