БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.10.2021  № 4028
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
09 листопада 2021 р.
за № 1460/37082

Про внесення змін до Критеріїв пріоритетності неолімпійських видів спорту, визнаних в Україні

Відповідно до Закону України (3808-12) "Про фізичну культуру і спорт", Положення про Міністерство молоді та спорту України (220-2014-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 220, підпункту 1 пункту 4 плану заходів з розвитку неолімпійських видів спорту на 2018-2022 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 392 (392-2018-р) , з метою комплектування складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту та встановлення тарифних розрядів тренерам і працівникам штатної команди національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту НАКАЗУЮ:
1. Внести до Критеріїв пріоритетності неолімпійських видів спорту, визнаних в Україні (z1066-18) , затверджених наказом Міністерства молоді та спорту України від 30 серпня 2018 року № 4000, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2018 року за № 1066/32518, такі зміни:
1) пункт 3 викласти в такій редакції:
"3. Пріоритетність встановлюється з 01 січня строком на чотири календарних роки на наступний рік після проведення Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту.
У випадках коли з незалежних причин (загроза поширенню епідемії, пандемії та/або на час загрози військового, техногенного, природного чи іншого характеру тощо) офіційні міжнародні змагання не проводилися, категорійність видів спорту визначається за результатами виступів спортсменів на аналогічних змаганнях попередніх років.";
2) у пункті 4 слова ", Всесвітніх інтелектуальних ігор" виключити;
3) пункти 5 та 6 викласти в такій редакції:
"5. До першої категорії належать неолімпійські види спорту, визнані в Україні, які входять до програм останніх Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, Європейських ігор, Всесвітньої шахової олімпіади, на яких спортсмени посіли перше-шосте місця.
6. До другої категорії належать неолімпійські види спорту, визнані в Україні, які входять до програм останніх Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, Європейських ігор, Всесвітньої шахової олімпіади та з яких спортсмени брали участь на останніх офіційних міжнародних змаганнях (чемпіонатах світу/Європи, встановлення рекордів світу), а також неолімпійські види спорту, визнані в Україні, які входять до програми останніх Всесвітніх ігор з єдиноборств, Всесвітніх пляжних ігор та на яких спортсмени посіли перше-шосте місця.".
2. Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства молоді та спорту України.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
Міністр молоді
та спорту України
В. Гутцайт
ПОГОДЖЕНО:
Голова Професійної спілки
працівників культури України
Керівник Секретаріату Спільного
представницького органу сторони роботодавців
на національному рівні
Голова Спільного представницького
органу об’єднань профспілок
Л.Ф. Перелигіна
Р. Іллічов
Г. Осовий