БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 листопада 2021 р. № 1231
Київ

Про внесення зміни до пункту 4 Порядку обчислення стажу роботи для встановлення щомісячної надбавки за вислугу років журналістам державних і комунальних засобів масової інформації та державних інформаційних агентств

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести зміну до пункту 4 Порядку обчислення стажу роботи для встановлення щомісячної надбавки за вислугу років журналістам державних і комунальних засобів масової інформації та державних інформаційних агентств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1038 (1038-2016-п) "Про умови оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації" (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 142), виклавши абзац перший в такій редакції:
"4. Стаж роботи журналіста підтверджується трудовою книжкою (у разі наявності) або відомостями про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або іншими документами, які відповідно до законодавства підтверджують стаж роботи.".
Прем'єр-міністр України
Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 73