БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 24 листопада 2021 р. № 1499-р
Київ

Про реорганізацію Харківського національного університету будівництва та архітектури

1. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Харківського національного університету будівництва та архітектури (код згідно з ЄДРПОУ 02071174) шляхом приєднання його до Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (код згідно з ЄДРПОУ 02071151).
2. Взяти до відома, що здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються у Харківському національному університеті будівництва та архітектури, продовжують навчання у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.
3. Витрати, пов’язані з виконанням пункту 1 цього розпорядження, здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів.
4. Установити, що Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова є правонаступником майна, прав та обов’язків Харківського національного університету будівництва та архітектури.
5. Міністерству освіти і науки здійснити в установленому законодавством порядку заходи, пов’язані з реорганізацією Харківського національного університету будівництва та архітектури.
Прем'єр-міністр України
Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 73