БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 листопада 2021 р. № 1235 Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", що додається.
Прем'єр-міністр України
Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 листопада 2021 р. № 1235

ПОРЯДОК

використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Поповнення статутного капіталу Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінінфраструктури.
3. Бюджетні кошти спрямовуються на поповнення статутного капіталу державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (далі - підприємство), що належить до сфери управління Мінінфраструктури.
4. Бюджетні кошти використовуються для здійснення заходів із забезпечення проектування та будівництва термінального комплексу по вул. Київський шлях, 2/1а, у м. Борисполі Київської області, а саме для:
виконання вишукувальних робіт, обстеження, розроблення проектної документації (коригування) за об’єктом "Термінальний комплекс по вул. Київський шлях, 2/1-а у м. Бориспіль";
проведення експертизи проектної документації за об’єктом "Термінальний комплекс по вул. Київський шлях, 2/1-а у м. Бориспіль";
будівельних робіт, здійснення авторського та технічного нагляду за об’єктом "Термінальний комплекс по вул. Київський шлях, 2/1-а у м. Бориспіль";
здійснення інших витрат, що входять до зведеного кошторисного розрахунка вартості будівництва за об’єктом "Термінальний комплекс по вул. Київський шлях, 2/1-а у м. Бориспіль".
5. Для перерахування бюджетних коштів підприємство за своїм місцезнаходженням відкриває в органі Казначейства рахунок за субрахунком 3553 "Рахунки інших клієнтів Казначейства".
6. Видатки, пов’язані з фінансуванням за рахунок бюджетних коштів об’єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва (1764-2001-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).
7. Затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи здійснюється відповідно до вимог Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи (560-2011-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).
8. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється відповідно до закону.
9. Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.
10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється в установленому законодавством порядку.
11. Підприємство подає щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, Мінінфраструктури інформацію про використання бюджетних коштів.
12. Підприємство забезпечує контроль за ходом будівництва та здійснення технічного нагляду за ним, за виконанням робіт та наданням послуг, проводить розрахунки за поставлену продукцію, виконані роботи, надані послуги, приймає завершені роботи, а також забезпечує використання бюджетних коштів за їх цільовим призначенням.
13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.