БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення, а також у Першому засіданні Підготовчого комітету до Дев’ятої Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (995_054) (листопад 2021 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація), а також у Першому засіданні Підготовчого комітету до Дев’ятої Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (листопад 2021 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація) у такому складі:
ФІЛІПЕНКО
Євгенія Іллівна
-
Постійний представник України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, глава делегації
КУЗІН
Ігор Володимирович
-
заступник Міністра охорони здоров’я України - головний державний санітарний лікар України, заступник глави делегації
КАПУСТІН
Олександр Вікторович
-
заступник Постійного представника України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, заступник глави делегації
БУДЗАНІВСЬКА
Ірина Геннадіївна
-
завідувач кафедри вірусології Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою)
ГОЛОВКО
Анатолій Миколайович
-
директор Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів (за згодою)
ЄНЬКО
Єлизавета Юріївна
-
перший секретар Департаменту безпекової та санкційної політики Міністерства закордонних справ України
ЗАДОРОЖНА
Вікторія Іванівна
-
директор державної установи "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського" Національної академії медичних наук України (за згодою)
КОМІСАРЕНКО
Сергій Васильович
-
директор Інституту біохімії імені О.В. Палладіна Національної академії наук України (за згодою)
ЧЕРНЕНКО
Людмила Миколаївна
-
виконуюча обов’язки генерального директора державної установи "Центр громадського здоров’я" Міністерства охорони здоров’я України.
2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (995_054) , а також у Першому засіданні Підготовчого комітету до Дев’ятої Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.
3. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (995_054) , а також у Першому засіданні Підготовчого комітету до Дев’ятої Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення І. Будзанівської, А. Головка, В. Задорожної, С. Комісаренка, І. Кузіна, Л. Черненко.
Президент України
В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
26 листопада 2021 року
№ 595/2021