БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 2 грудня 2021 р. № 1584-р Київ

Деякі питання фінансування здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками

1. Відповідно до статті 36 Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за програмою 3511380 "Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками", шляхом передачі Державному управлінню справами бюджетних призначень у сумі 68901,1 тис. гривень на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту та медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що перебувають в управлінні Державного управління справами, з метою забезпечення готовності та реагування на спалахи гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та збільшення за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків за програмою 0301170 "Надання медичних послуг медичними закладами" на 68901,1 тис. гривень (з них видатки споживання - 23054,8 тис. гривень, видатки розвитку - 45846,3 тис. гривень).
2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Державним управлінням справами розподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
Прем'єр-міністр України
Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 67