БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.12.2021  № 305

Про затвердження Методики визначення основного виду економічної діяльності в Реєстрі статистичних одиниць

Відповідно до статті 12 Закону України "Про державну статистику" та підпункту 4 пункту 4, пункту 9 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481 (481-2014-п) (зі змінами), та на виконання заходів Плану діяльності Державної служби статистики України, затвердженого Головою Державної служби статистики України 22 листопада 2020 року, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методику визначення основного виду економічної діяльності в Реєстрі статистичних одиниць (далі - Методика), схвалену Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Державної служби статистики України, що додається.
2. Департаменту статистичної інфраструктури (Тимофєєва О.І.):
1) здійснювати організаційно-методологічне керівництво щодо застосування у статистичній діяльності Методики, затвердженої цим наказом;
2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) цей наказ в електронній формі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.
3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після одержання його електронної версії.
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної служби статистики України від 29 грудня 2012 року № 551 (v0551832-12) "Про затвердження Методики розрахунку основного виду економічної діяльності за допомогою спеціального програмного модуля" (зі змінами).
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Жук І.М.
Голова
І. Вернер
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби
статистики України
від 14 грудня 2021 року № 305

МЕТОДИКА

визначення основного виду економічної діяльності в Реєстрі статистичних одиниць

( Див. текст (v0305832-21F17) )
( Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua )